516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

APO-Ibuprofen 400 mg 30 tablet

APO-Ibuprofen 400 mg 30 tablet

APO-Ibuprofen 400 mg 30 tablet

50049717
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
65 Kč
Skladem na e-shopu

APO-Ibuprofen 400mg zmírňuje bolest a zánět různého původu a zároveň snižuje horečku.

Podrobné informace o produktu

APO-Ibuprofen se užívá při bolestech hlavy, zubů, zad, bolestivé menstruaci, bolestech svalů a kloubů provázejících chřipku a nachlazení, při pohmoždění a podvrtnutí. Tablety APO-Ibuprofen 400 mg se dále užívají při chřipkových onemocněních ke snížení zvýšené tělesné teploty a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. Přípravek APO-Ibuprofen 400 mg je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.

Jak se přípravek APO-Ibuprofen 400 MG užívá:

Dospělí a dospívající od 12 let užívají obvykle 3x denně 1 potahovanou tabletu nebo jednorázově 1 tabletu podle potřeby, v časovém odstupu nejméně 4 hodin, nejvýše 3 potahované tablety denně.

Složení:

Léčivou látkou je ibuprofen 400 mg v jedné potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou mikrokryslatická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hyprolosa, makrogol 8000, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti (E110).

 

 LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

 

 

 

Kategorie produktu

Parametry

SUKL název APO-IBUPROFEN 400MG TBL FLM 30
Farmakoterapeutická skupina analgetika, antipyretika, nesteroidní antiflogistika a antirevmatika
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 125525
EAN 8594158130716

Přílohy

Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.