Aptus DERMA CARE Concentrate 50 ml

Veterinární přípravky

Značka: APTUS
Aptus DERMA CARE Concentrate se zinkem je určený na podrážděné oblasti pokožky, kde dochází ke tření či zapaření, jako jsou například kožní záhyby.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
205

O produktu

50129361

Speciální krém se zklidňujícím zinkem pro psy a kočky. Aptus DERMA CARE Concentrate 50 ml je určený na podrážděné oblasti pokožky, kde dochází ke tření či zapaření, jako jsou například kožní záhyby. Tyto oblasti pak mohou být živnou půdou pro rozvoj bakteriálních a plísňových onemocnění. Obsahuje zinek a další regenerační složky a hydratační složky – panthenol, urea a kyselina mléčná –, které podporují obnovu přirozené ochranné bariéry pokožky.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodné na podrážděné a zapařené oblasti pokožky
  • zklidňuje podrážděnou pokožku
  • hydratuje a pomáhá obnovit kožní bariéru

Složení

Aqua, Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Panthenol, Laureth-9, Sodium Lactate, Urea, Zinc Sulfate, Caprylyl Glycol, Ethyl Lauroyl Arginate HCl, Polyquaternium-10, Lactic Acid.

Použití

Malé množství přípravku naneste na podrážděnou oblast a několik okamžiků jemně masírujte, aby došlo k rychlejšímu vstřebání. Pro dosažení nejlepších výsledků nechte koncentrát nerušeně vstřebávat po dobu 10-15 minut. Neoplachujte. Olizování produktu Vašemu domácímu mazlíčku neublíží. Aplikujte denně po dobu 2-4 týdnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.