Drogerie

Ariel Sensitive Prací gel 5 l 100 praní

Značka: ARIEL
5.0

Prací gel Ariel Sensitive šetrně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu. Zachovává syté a zářivé barvy a udržuje stálý tvar tkaniny. Je ohleduplný k citlivé pokožce i k přírodě.

Skladem na e-shopu
499
Doprava zdarma

O produktu: Ariel Sensitive Prací gel 5 l 100 praní

50146354

Úvod

Prací gel Ariel Sensitive šetrně odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu. Zachovává syté a zářivé barvy a udržuje stálý tvar tkaniny. Neulpívá na prádle a zanechává ho dokonale svěží a čisté. Aktivní technologie gelu umožňuje praní i při snížení teploty z 60 °C na 30 °C při běžném pracím cyklu. Gel obsahuje biologicky rozložitelné složky (80 % všech organických složek je biologicky rozložitelných), je velmi jemný i k citlivé pokožce i k životnímu prostředí. Dermatologicky testován.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje odolné skvrny
  • neulpívá na prádle
  • udržuje stálou barvu i tvar oblečení
  • biologicky rozložitelné složení
  • funguje i při nízké teplotě

Složení

5-15% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, <5% fosfonáty, mýdlo, enzymy, benzisothiazolinone, parfémy.


Použití

Balení o objemu 5 l vystačí na 100 praní. Řiďte se dle dávkování na obalu. Gel můžete nanést pomocí zelené odměrky přímo na skvrny a až poté vložit prádlo do pračky. Pro dosažení nejlepších výsledků vložte odměrku s přípravkem do bubnu pračky. Z důvodu ochrany životního prostředí nemají odměrku všechny lahve. Odměrka je dostupná zdarma na webové stránce ariel.info.


Upozornění

H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. P312 Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.