Artelac Spray oční sprej 10 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: ARTELAC
Zdravotnický prostředek Artelac Spray poskytuje intenzivní zvlhčení očí a očních víček, ulevuje od příznaků suchého oka a dodává pocit svěžesti unaveným očím.
Skladem na e-shopu
295

O produktu

50126694

Sterilní oční roztok ve spreji na zavřená víčka i do otevřených očí. Artelac Spray rychle hydratuje a chrání oči, oční víčka a oblast okolo očí. Poskytuje okamžitou i dlouhotrvající úlevu od příznaků suchého oka. Pomáhá při svědění, pálení v očích nebo pocitu cizího tělesa v očích. Sprej můžete aplikovat na zavřená víčka pro osvěžující pocit unavených očí nebo přímo do otevřených očí pro rychlou rehydrataci a stabilizaci přirozeného slzného filmu. Pozitivně působí na všechny 3 vrstvy slzného filmu (lipidovou, vodnou i mukózní). Obsahuje kyselinu hyaluronovou ve formě hyaluronátu sodného, který je přirozenou součástí slzného filmu. Karbomer a glycerol jsou zvlhčující složky.

Hlavní vlastnosti:

  • dvojí účinek s rychlou a snadnou aplikací
  • bez konzervantů a pufrů
  • vhodný i pro citlivé oči i nositele kontaktních čoček
  • velmi dobře snášen
  • garantovaná doba použitelnosti 6 měsíců po otevření

Dávkování

Aplikujte 1-2 vstřiky přípravku do oka dle potřeby. Přípravek můžete používat denně, jak často chcete. Délka používání není omezena. V případě, že používáte více očních přípravků, udržujte mezi jejich aplikací časový rozmezí 15 minut.

Složení

Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 0,5 mg/ml, karbomer, glycerol, lipidová složka (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), hydroxid sodný a voda pro injekci.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.