Kosmetika

Balade en Provence Posilující tuhý šampon pro jemné vlasy BIO Levandule 80 g

  • Balade en Provence Posilující tuhý šampon pro jemné vlasy BIO Levandule ve formě kostky posílí jemné a křehké vlasy a dodá jim intenzivní přírodní výživu.
NAVÍC Balade en Provence dárková taška 1 ks Při nákupu 2 kusů produktů značky Balade en Provance získáte NAVÍC Balade en Provence dárková taška 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Sleva 20 % při nákupu 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks produktů značky Balade en Provence v libovolné kombinaci získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
249

O produktu: Balade en Provence Posilující tuhý šampon pro jemné vlasy BIO Levandule 80 g

50130759

Úvod

Neobvyklý, a přesto výjimečný šampon vyrobený ze 100% přírodních ingrediencí. Balade en Provence Posilující tuhý šampon pro jemné vlasy BIO Levandule představuje unikátní přírodní péči v tuhé kostce. Jejím základem je kombinace kokosového, hroznového oleje a řepkového oleje, které se následně mísí s blahodárným bambuckým máslem. Obsažené složky se nechávají zmýdelnit v rámci tzv. studeného procesu, během něhož odpočívají 30 dní na dřevěných policích, aby postupně prolnuly a vyzrály. Jen tak si dokáží zachovat své přirozené vyživující vlastnosti. Šamponová kostka s jemnou levandulovou vůní posílí křehké a jemné vlasy vyžadující speciální intenzivní péči. Tento přírodní produkt ručně vyráběný ve Francii neobsahuje vodu, želatinu ani sulfáty a je certifikovaný jako veganský produkt bez testování na zvířatech. Neobsahuje plasty a je balený ve 100% recyklovatelných obalech.

Výsledek:

  • posiluje křehké a jemné vlasy
  • vyživuje vlasovou pokožku
  • pečuje o vlasové vlákno díky mimořádně kvalitnímu 100% přírodnímu složení
  • nezatěžuje životní prostředí, neobsahuje vodu, plasty ani sulfáty
  • vlasy jemně provoní po levanduli


Složení

Kokosový olej, hroznový olej, řepkový olej, levandulový olej, bambucké máslo.


Použití

Vlasy nejprve opláchněte čistou vodou. Kostku navlhčete v dlaních, přiložte na vlasy a třete, dokud nezačne pěnit. Poté můžete kostku odložit a dopřát pokožce i vlasům příjemnou masáž a šampon důkladně zapracovat. Následně šampon opláchněte vodou. Vlasy můžete nechat uschnout, případně je vyfénovat. Aplikace dalších prostředků není nutná.


Upozornění

Pokud s používáním přírodních šamponů teprve začínáte, počítejte s tím, že „aklimatizace“ může vlasům chvíli trvat. Vyzkoušejte různé dávkování šamponu, vlasy vždy důkladně opláchněte a zkoušejte i různé varianty vysoušení. Po pár použitích jistě najdete způsob, který nejvíce vyhovuje právě Vám i Vašim vlasům.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.