BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá 500 ml

Výživa pro malé děti

Značka: BEBA
Mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 12. měsíce. BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá je nová výživa od Nestlé připravená pro každou situaci.
75

Cena za 100 ml: 15 Kč

O produktu

50124059

Mléčná výživa pro malé děti od ukončeného 12. měsíce. BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá je nová výživa od Nestlé připravená pro každou situaci – pro pohodlné noční krmení, pokud jste na cestách či jste nuceni svěřit péči o dítě někomu jinému. Prémiové složení batolecího mléka obsahuje oligosacharidy 2´FL strukturou identické oligosacharidům mateřského mléka.

Nová tekutá forma mléčné výživy pro okamžité podání obsahuje:

 • oligosacharidy 2´FL – oligosacharidy strukturou identické s těmi v mateřském mléce
 • podpora imunity – vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému
 • Optipro® – speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku

Složení

Pitná voda, odtučněné mléko 28 %, sušený výrobek mléčné syrovátky, rostlinné oleje (řepkový nízkoerukový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, slunečnicový), smetana, kukuřičný škrob, laktóza, minerální látky (vápenaté soli kyseliny citronové, vápenaté soli kyseliny fosforečné, sodné soli kyseliny fosforečné, chlorid vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný), regulátor kyselosti (citronany draselné), emulgátor (sójový lecitin), 2´-fukosyllaktosa 0,03 %, vitamíny (L-askorbát sodný, riboflavin, retinyl-acetát, cholekalciferol, kyanokobalamin), zahušťovadlo (karagenan). Alergeny: Obsahuje mléko a sóju.

BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá 500 mlaaaa

Použití

 • Výrobek před podáním protřepejte.
 • Nádobu ke krmení – láhev nebo hrneček – důkladně vymyjte.
 • Do nádoby ke krmení nalijte množství výživy podle dávkovací tabulky.
 • Do výživy nic nepřidávejte, ani ji neřeďte. Je připravené k přímému použití.
 • Po každém použití obal důkladně uzavřete a skladujte v chladničce.
 • Lze podávat teplé nebo studené.
 • Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte.
 • Neuchovávejte nedojedené porce.

BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá 500 mlaa

Upozornění

BEBA COMFORT 3 HM-O tekutá je mléčná výživa určená pro malé děti od 12 měsíců. Nesmí se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců. Není určena pro výživu kojenců do 12 měsíců. Potravina by měla být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.