516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Bio d Čistič a leštidlo na nábytek náhradní náplň 500 ml

Vyprodáno
Bio d Čistič a leštidlo na nábytek náhradní náplň 500 ml

Bio d Čistič a leštidlo na nábytek náhradní náplň 500 ml

50095231
Drogerie
123 Kč

Náplň k přírodní leštěnce na nábytek s rostlinným voskem, se kterou skvěle vyčistíte a naleštíte dřevěné, dýhové a lamino povrchy.

Zobrazit kategorii Úklid » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Založená na rostlinném vosku. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti. Bezpečná pro septik a domácí čističky vod. Bez palmového oleje, bez alkoholu a rozpouštědel.

Náhradní náplň, která ušetří náklady a je navíc ekologičtější díky opakovanému použití rozprašovače.

Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené.

Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. 

Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky. 

Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation

Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Složení

Méně než 5%: neiontové povrchově aktivní látky.

Balení: 500ml

Parametry

Značka Bio d
EAN 5034938100254

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.