Zdravotnické prostředky

Biotter Diagnostic P1Plus kompresorový inhalátor s příslušenstvím

Značka: BIOTTER
  • Biotter Diagnostic P1Plus je kompresorový inhalátor a nebulizátor s příslušenstvím na prevenci a léčbu respiračních onemocnění s možností regulace vdechovaných částeček aerosolu.
1 590

O produktu: Biotter Diagnostic P1Plus kompresorový inhalátor s příslušenstvím

50082447

Úvod

Ať už jste astmatik nebo trpíte například chronickou bronchitidou, či jen častými onemocněními horních cest dýchacích, jistě oceníte služby vysoce výkonného inhalátoru a nebulizéru Biotter Diagnostic P1Plus. Výkonný pístový přístroj je vhodný k použití nejen u dospělých, ale i u dětí. Vyniká svým snadným a komfortním používáním a je připraven na nepřetržitý provoz (účinná inhalace trvá 6-8 min). Podle vlastních potřeb a preferencí si můžete regulovat velikost částic pro cílenou léčbu dolních, středních i horních cest dýchacích.

Vše potřebné v balení

Koupí inhalátoru se vám do rukou dostane vše potřebné, co ke správnému používání zařízení potřebujete. Kompletní sada nabízí kompresorový inhalátor, speciální masku pro děti, klasickou masku pro dospělé, dále inhalační náústek, malou a velkou nosní vidlici a náhradní filtr. Vše je uloženo ve speciální přihrádce na příslušenství, abyste každou část měli neustále po ruce, kdykoliv ji budete potřebovat vy nebo někdo ve vašem okolí.

Hlavní vlastnosti:

  • výkonný kompresorový inhalátor
  • vhodný pro děti i dospělé
  • prevence a léčba respiračních onemocnění

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.