Biomedica Biotussil kapky 100 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: BIOMEDICA
Biotussil je tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný jako pomocný lék při onemocněních dýchacích cest včetně rýmy a zánětů vedlejších nosních dutin.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

195

O produktu

50001477

Biotussil perorální kapky je tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se užívá jako pomocný lék při onemocnění dýchacích cest, dále při rýmě a zánětu vedlejších nosních dutin. Použití  tohoto tradičního  rostlinného  léčivého přípravku  je založeno  výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Přípravek BIOTUSSIL mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 4 let věku.


Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 50 kapek. Děti ve věku 7-12 let užívají 3x denně 25 kapek. Děti ve věku 4-7 let užívají 3x denně 10-15 kapek. Pokud se do 5 dnů u dospělých nebo do 3 dnů u dětí nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Neužívejte déle než 14 dnů.

Složení

Herbarum extractum pro Biotussil 97,80 g [ex Gentianae radix (hořcový kořen) 0,20 g, Primulae flos (prvosenkový květ) 1,50 g, Plantaginis folium (jitrocelový list) 1,50 g, Thymi herba (tymiánová nať) 1,50 g, Liquiritiae radix (lékořicový kořen) 1,50 g, Sambuci flos (květ bezu černého) 1,50 g] extrahováno ethanolem 23% (m/m), Foeniculi amari fructus etheroleum (silice plodu fenyklu obecného pravého) 0,05 g, Anisi stellati etheroleum (badyáníková silice) 0,05 g ve 100 g.

Pomocnými látkami jsou glycerol 85%, monohydrát sodné soli sacharinu, ethanol 23% m/m (součást extraktu).

Upozornění

Přípravek BIOTUSSIL obsahuje 23,9% obj. alkoholu (ethanolu). Je nutno vzít v úvahu u těhotných a kojících žen, dětí a vysoce rizikových skupin, jako jsou pacienti s jaterním onemocněním nebo epilepsií. Je škodlivý pro alkoholiky.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.