516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Braun iCheck 7 BPW4500 digitální tlakoměr

Akce -13%
Braun iCheck 7 BPW4500 digitální tlakoměr

Braun iCheck 7 BPW4500 digitální tlakoměr

50108736
Elektronika
2 599 Kč 2999 Kč
Skladem na e-shopu

Zápěstní tlakoměr se skvěle čitelným displejem, který vám zajistí okamžitý přehled o krevním tlaku a pulsu. Kompatibilní s aplikací Braun Healthy Heart.

Podrobné informace o produktu

Zápěstní oscilometrický tlakoměr Braun iCheck 7 BPW4500 vám snadno a rychle pomůže změřit váš krevní tlak a aktuální puls. Je mimořádně kompaktní a také pohodlný – měkký a příjemný na kůži. Upevnění na zápěstí je naprosto intuitivní, takže můžete mít jistotu, že tlakoměr nasadíte správně. Praktický indikátor na jeho přehledném OLED displeji vám pak pomůže dát ruku do správné polohy, aby bylo měření přesné.

Na zmíněném displeji se následně zobrazí měření systolického a diastolického tlaku a počtu srdečních tepů. Díky barevnému podbarvení ikony srdce víte na první pohled, jestli jsou naměřené hodnoty v normě, nebo vyžadují vaši pozornost.

Praktická mobilní aplikace

Přístroj je samozřejmě plnohodnotně použitelný i sám o sobě, nicméně značný bonus představuje mobilní aplikace Braun Healthy Heart, dostupná pro chytré telefony se systémy Android i iOS. Tam můžete přehledně prohlížet naměřené hodnoty, průměry a grafy. Navíc vám aplikace umožní zadávat další záznamy, například o spánku, cvičení či stravě, a poskytne tak komplexnější záznam o vašem zdraví a životním stylu.

Údaje o krevním tlaku pak snadno vyexportujete, abyste je mohli sdílet například se svým lékařem nebo rodinou.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Braun
EAN 4022167245007

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.