Braun LF 40 náhradní krytky

Zdravotnické prostředky

Značka: BRAUN
Náhradní krytky pro teploměry Thermoscan slouží k hygienickému a přesnému měření teploty v uchu. Jsou vhodné k použití i u dětí, neobsahují totiž BPA ani latex. V balení najdete 40 ks.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Nuxe a Nuxe BIO v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 16. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
229

O produktu

50104109

Měřte teplotu sobě i ostatním členům rodiny ještě přesněji a zcela hygienicky. Společnost Braun vytvořila jednorázové ochranné krytky pro své teploměry, které poslouží při měření teploty v uchu. Jejich využitím se účinně eliminuje riziko přenosu bakterií a dalších škodlivých mikroorganismů. Teploměr je chráněn a není třeba jej průběžně mezi jednotlivými měřeními dezinfikovat. Krytky jsou plně kompatibilní se všemi teploměry Braun Thermoscan z řady 3000/4000 a 6000.

Patentovaný design

Jejich použití je zcela zdravotně nezávadné. Neobsahují latex ani BPA, proto je lze využít i u alergiků nebo malých dětí, kde by jinak mohlo hrozit riziko podráždění pokožky. Patentovaný design přesně padne do dětského ouška i do ucha dospělého člověka a optimalizuje přesnost měření. Balení obsahuje celkem 40 jednorázových krytek v elegantním průhledném provedení.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.