516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Braun MGK3060 multifunkční zastřihovač + Gillette Flexball

Vyprodáno
Braun MGK3060 multifunkční zastřihovač + Gillette Flexball

Braun MGK3060 multifunkční zastřihovač + Gillette Flexball

50108738
Elektronika
1 299 Kč 1390 Kč

Multifunkční zastřihovač si díky bohatému příslušenství poradí s osmi různými druhy zastřihování a holení. Součástí sady je strojek Gillette Fusion FlexBall.

Zobrazit kategorii Pánské holicí strojky » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Multifunkční zastřihovač vousů a vlasů Braun MGK3060 vám pomůže precizně upravit váš účes i tvář. Jeho praktické nástavce a ruční strojek Gillette Fusion s technologií FlexBall, který je součástí balení, vám umožní provádět celkem osm různých druhů zastřihování a holení.

Dokonale ostré břity

Jakou úpravu zvolíte dnes? Součástí balení jsou dva hřebeny s pevnou délkou 1 a 2 mm a dva hřebeny 3–11 a 13–21 mm s nastavitelnými délkami ve 2mm krocích. Přesné kontury, například u kotlet, knírku nebo bradky upravíte přesným zastřihovačem, a aby byl váš vzhled opravdu bezchybný, použijte také zastřihovač chloupků v nose a uších.

Superostré břity s doživotní trvanlivostí si poradí i s dlouhými a tvrdými vousy, a to bez bolestivého tahání nebo vytrhávání. Strojek funguje bezdrátově až 60 minut a nabíjí se 8 hodin, přičemž o nutnosti dobití vás informuje praktická kontrolka. Po použití ho můžete vyčistit nejen dodávaným čisticím kartáčkem, ale také pod proudem vody.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Braun
Pro koho Pro muže
EAN 4210201167723

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.