Canvit BARF Kelp pro psy a kočky 180 g

Veterinární přípravky

Značka: CANVIT
Doplněk stravy pro zuby, dásně i krásný vzhled srsti. Potlačuje zápach z tlamy a zvýrazňuje intenzitu barvy a lesku barevné srsti. Vhodný pro psi i kočky.
Skladem na e-shopu
195

O produktu

50123082

Doplněk stravy pro zuby, dásně i krásný vzhled srsti. Canvit BARF Kelp je vhodný pro psi i kočky. Obsahuje 100% mořské řasy kelpa, která působí proti tvorbě zubního plaku a formování zubního kamene, tím, že omezuje schopnost nepřátelských bakterií zachytit se na zubech a dásních. Zubní povlak a kámen se tak stává měkčí a poréznější a jde snadno mechanicky odstranit. Pravidelné podávání kelpy takto velmi efektivně potlačuje nepříjemný zápach z tlamy, působí proti potížím způsobeným nesprávnou hygienou zubů a dásní.

Kelpa pro intenzitu a lesk srsti

Kelpa obsahuje řadu vitamínů, mikroprvků, aminokyselin a nenasycených mastných kyselin a má pozitivní účinky na pokožku zvířat a krásný vzhled jejich srsti. Zvýrazňuje intenzitu barvy a lesku barevné srsti. Napomáhá při dosycení přirozené pigmentace nosní houby, víček a očního okolí. Je tedy ideálním doplňkem stravy pro výstavní psy v barvách tricolor, s pálením a pro dosycení černé nosní houby u bílých a světlých psů. Kelpa nezpůsobuje reznutí srsti.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti tvorbě zubního plaku a formování zubního kamene
  • potlačuje nepříjemný zápach z tlamy
  • zvýrazňuje intenzitu barvy a lesku barevné srsti

Složení

100% hnědá mořská řasa Kelpa (Ascophyllum Nodosum). Neobsahuje umělá dochucovadla, barviva ani chemická aromata. Hrubá vláknina 7,14 %, tuk 3,76 %, hrubý protein 6,93 %, popel 20,23 %, jód 460 mg/kg.

Použití

Pro kočky a malé psy do 10 kg: ¼ čajové lžičky denně. Pro střední psy s hmotností 10-25 kg: ½ čajové lžičky denně. Pro velké psy s hmotností 25-45 kg: ¾ čajové lžičky denně. Pro extra velké psy s hmotností nad 45 kg: 1 čajová lžička denně.

Kelpa se podává dlouhodobě nebo v pravidelných kúrách s každodenní krmnou dávkou. Prášek se podává do krmiva nebo přímo do tlamy. Výsledky lze pozorovat dle stavu zubů již za 2-3 týdny. Při preventivním užívání podávejte po dobu 2 měsíců 2x ročně nejlépe na jaře a na podzim v souvislosti s pozitivním účinkem na srst v období línání. Při řešení zápachu z tlamy a výskytu zubního kamene podávejte trvale.

1 čajová lžička odpovídá asi 4 gramům Kelpy a balení 180 g tak vydrží pro kočku nebo malého psa minimálně 6 měsíců, pro středního psa 4,5 měsíce, pro velkého psa 3 měsíce a pro psa s hmotností nad 45 kg vydrží balení 180 g 45 dní (1,5 měsíce).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.