CELIUS Fit&Slim® Jahoda 2x240g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: CELIUS
Fit&Slim ® Original Jahoda 480 gKoktejly fit&slim® Original - správná volba pro vaše zdravé hubnutí a snadné udržení váhy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50068657

Jak funguje fit&slim®
1. Snadná kontrola příjmu kalorií
Každá porce fit&slim® obsahuje 201–209 kCal* a vyvážený poměr hlavních nutričních složek – tuků, cukrů a především bílkovin. Díky tomu získá váš organismus veškeré potřebné látky, ale bez nadbytečných kalorií.

2. Účinné a zdravé hubnutí
Koktejly fit&slim se řadí mezi nízkokalorické redukční diety (potraviny pro zvláštní výživu). Podléhají zvláštnímu schválení Ministerstva zdravotnictví pro plnohodnotnou náhradu 1 až 2 hlavních jídel za den. Složení, suroviny i výroba musí splňovat přísné požadavky na základě směrnic EU a jejich dodržování je průběžně kontrolováno.

3. Jednoduchá a rychlá příprava doma, v práci i na cestách
Nedostatek času během pracovního dne, cestování a jiné povinnosti velmi často zdravé hubnutí překazí. Koktejly fit&slim® snadno připravíte ve vodě či odtučněném mléce za necelou minutu. Díky tomu vám pomáhají dodržet zdravý stravovací režim – ať už jste doma, v práci nebo na dovolené.

4. Vysoký obsah vlákniny a výborná chuť
Držet hladovku rozhodně neznamená dobrý způsob, jak zhubnout. Ve skutečnosti to může být přesně naopak – tělo přejde do úsporného režimu a začne tuky více ukládat. V každé porci koktejlu na hubnutí fit&slim® Original proto najdete optimální množství vlákniny, která zvyšuje sytící index, potlačuje projevy hladu a podporuje správnou funkci trávicího ústrojí. Nová řadafit&slim® Plus obsahuje dvojnásobné množství rozpustné vlákniny pro ještě snazší přechod na dietní režim a celkově rychlejší nastartování procesu hubnutí. Vybírat můžete z několika příchutí. Díky jejich stále lahodnější chuti jsou tyto koktejly na hubnutí vhodné i k dlouhodobému používání.

Hubnoucí koktejly fit&slim® představují 100% náhradu stravy s vyváženým poměrem proteinů, sacharidů, tuků a 23 minerálů a vitamínů. Spolu s L carnitinem mají příznivý vliv na efektivní spalování tuků, neobsahují lepek a jsou tak vhodné i pro celiaky.

Úspěšná praxe založená na důkazech
Účinnost koktejů fit&slim potvrdila nedávno také nejvyšší evropská autorita. Na základě řady klinických studií a dlouhodobých pozorování schválil Evropský úřad pro bezpečnost potravin* pro kategorii výrobků typu fit&slim užívání následujících zdravotních tvrzení:
Snížení hmotnosti - Nahrazení dvou denních jídel při nízkoenergetické dietě náhradou jídla přispívá ke snížení hmotnosti*
Udržení hmotnosti - Nahrazení jednoho denního jídla při nízkoenergetické dietě náhradou jídla přispívá k udržení hmotnosti po jejím snížení
*Evropský úřad pro bezpečnost potravin, nejvyšší evropská autorita odpovědná za posuzování rizik a rozhodování o zdravotních tvrzeních u potravin v rámci EU.

Příprava a dávkování:
Doporučujeme vždy pečlivě dodržet doporučené dávkování k zajištění plné funkčnosti výrobků fit&slim®
Plnohodnotnou náhradu stravy získáte přidáním 3 polévkovkých lžic koncentrátu fit&slim (t.j. 48g - 1 porce, napoprvé doporučujeme pro kontrolu odvážit) do sklenice s 250ml vody. Důkladně zamíchejte, případně protřepte nebo rozmixujte. Takto připravený koktejl celý zkonzumujte, a to včetně výjimečného sedimentu, který je přirozenou a biologicky hodnotnou součástí výrobku. Pro jemnější konzistenci a výraznější chuť lze místo vody použít též odtučněné mléko.
Takto připravený koktejl užívejte každý den, místo 1-2 hlavních jídel dle konkrétní fáze dietního režimu s doplněním alespoň jednoho vyváženého jídla.

Výrobek plní svůj účel jako součást nízkoenergetické výživy, jejíž součástí jsou nízkoenergetické pokrmy. Doporučujeme proto příjem nízkotučných mléčných a masných produktů, zeleniny, ovoce, příloh v adekvátním množství (rýže, brambor a nízkovaječných těstovin) a mlýnsko-pekárenských výrobků s vyšším obsahem vlákniny.
Důležitou součástí redukčního režimu je též zvýšení pohybové aktivity.
Pro úspěšné snížení a udržení hmotnosti je nezbytné zajistit vždy tělu dostatečný příjem tekutin, a to během celého dne.

Upozornění:
Konzultace s lékařem před zahájením snižování hmotnosti je nutná u starých osob, kojících žen a dále u nemocných s vážnějšími chronickými chorobami, jako např. při cukrovce 2. typu, při onemocněních srdce a cév, ledvin a jater. Výrobek není určen dětem. V těhotenství se obvykle redukční režim neindikuje, avšak přípravek je možno podávat k doplnění příjmu nezbytných nutričních faktorů. Při dodržování nízkoenergetické diety je třeba zajistit dostatečný příjem tekutin, cca 2 l denně.

Uchovávejte v suchu při teplotě do 25° C.
Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 1 měsíce. Baleno v ochranné atmosféře.
Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu.

Balení: 480g - 10 hlavních jídel.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.