516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Coldrex TABLETY 12 tablet

Akce -40% Expirace 31.5.2019
Coldrex TABLETY 12 tablet

Coldrex TABLETY 12 tablet

50002870
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
59 Kč 99 Kč
Skladem na e-shopu

Coldrex tablety odstraňuje bolesti v krku, uvolňuje ucpaný nos i vedlejší nosní dutiny, odstraňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů, snižuje horečku a doplňuje vitamín C.

Podrobné informace o produktu

Coldrex tablety je kombinovaný přípravek proti nachlazení a chřipce doprovázené ucpaným nosem. Přípravek Coldrex tablety se užívá k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, odstraňuje bolest v krku, bolest hlavy, svalů i kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, snižuje horečku a doplňuje vitamín C. Coldrex tablety jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. 

Jak se přípravek Coldrex tablety užívá:

Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 tablety dle potřeby až 4x denně po 4-6 hodinách. Maximální denní dávka je 8 tablet. Nejvyšší jednotlivá dávka u osob s tělesnou hmotností 34-60 kg je 1 tableta a u osob s hmotností nad 60 kg jsou 2 tablety. Dospívající ve věku 12-15 let užívají 1 tabletu v časovém odstupu 4-6 hodin, maximálně 6 tablet denně. Přípravek Coldrex tablety není určen pro děti mladší 12 let. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7 dní.

Složení:

Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg, phenylephrini hydrochloridum 5 mg, coffeinum 25 mg, terpinum monohydricum 20 mg, acidum ascorbicum ethylcelluloso abductum 38 mg, což odpovídá adicum ascorbicum (vitamin C) 30 mg v 1 tabletě.

Pomocnými látkami jsou kukuřičný škrob, předbobtnalý kukuřičný škrob, mastek, kyselina stearová, povidon, kalium-sorbát, natrium-lauryl-sulfát, oranžová žluť (E110).

Upozornění:

Neužívejte přípravek Coldrex tablety spolu s dalšími přípravky obsahujícími paracetamol. V průběhu léčby přípravkem Coldrex nepijte alkoholické nápoje, alkohol zvyšuje riziko poškození jater paracetamolem.

Rada z lékárny:

Lék na nachlazení jako takové neexistuje. Jednotlivé příznaky nachlazení však můžeme zmírňovat. Coldrex tablety snižují teplotu, bolesti hlavy a škrábání v krku. Rovněž snižují otok nosní sliznice a zlepšují dýchání. Nosní sliznici regenerujte a hydratujte roztoky mořské vody. Suchý a dráždivý kašel zastavíte podáním antitusik, naopak u kašle vlhkého vykašlávání podporujte podáváním mukolytik a expektorancií. Dodržujte pitný režim, fyzický klid a zvyšte dávku vitamínů a minerálů podporující obranyschopnost organismu.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Coldrex
SUKL název COLDREX 500MG/25MG/5MG/20MG/30MG TBL NOB 12
Farmakoterapeutická skupina analgetika, antipyretika
Věk dítěte od 12 let
SUKL kód 47710
EAN 61218

Přílohy

Příbalová informace PDF

Lidé také kupují:

99 Kč
Zdravotnický prostředek
89 Kč
Doplněk stravy
119 Kč
Registrovaný léčivý přípravek

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.