Registrovaný léčivý přípravek

Desloratadin Xantis 5 mg 10 tablet

Přípravek Desloratadin Xantis 5mg zmírňuje příznaky alergické rýmy (kýchání, výtok z nosu, svědění v nose, zarudnuté a slzící oči) a kopřivky u dospělých a dospívajících od 12 let.

Velikost balení
129
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Desloratadin Xantis 5 mg 10 tablet

50125951

Úvod

Desloratadin Xantis 5mg tlumí příznaky spojené s alergickou rýmou jako jsou kýchání, výtok z nosu, pálení a svědění nosu a očí, zarudnuté a slzící oči. Pomáhá také zmírnit příznaky kopřivky, snižuje svědění, zarudnutí i rozsah kopřivkových pupenů. Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let.

Hlavní vlastnosti:

  • úleva od kýchání, svědění a výtoku z nosu
  • úleva od pálení a slzení očí
  • zmírňuje příznakykopřivky
  • stačí 1 tableta denně
  • nevyvolává ospalost

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 1 tabletu denně. Bez porady s lékařem užívejte maximálně 3 měsíce. Pokud se nebudete cítit lépe do 7 dnů, poraďte se o dalším užívání s lékařem. 


Složení

Léčivou látkou je desloratadinum 5 mg v jedné tabletě.  

Dalšími složkami jsou mikrokrystalická celulosa, mikrokrystalická celulosa granulovaná, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A), magnesium-stearát, červený oxid železitý (E172).


Upozornění

Není určeno pro děti do 12 let.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.