Registrovaný léčivý přípravek

Dexoket DEXOKET 25 mg granule 10 sáčků

Značka: DEXOKET

Dexoket 25 mg ve formě granulí se užívá ke krátkodobé léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest zubů, svalů nebo kloubů a bolest při menstruaci u dospělých.

99
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Dexoket DEXOKET 25 mg granule 10 sáčků

50098443

Úvod

Dexoket 25 mg je lék proti bolesti. Působí proti mírné až středně silné bolesti, např. bolest svalů, kloubů a zubů. Dále se přípravek užívá při menstruačních bolestech. Dexoket 25 ve formě granulí je určen pro dospělé.


Dávkování

Dospělí užívají obvykle jeden sáček každých 8 hodin podle závažnosti a charakteru bolesti, maximálně 3 sáčky denně. Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici vody a ihned vypijte. Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe, poraďte se s lékařem. Neužívejte déle než 4 dny bez porady s lékařem. Potřebujete-li ulevit bolesti rychleji, užijte sáčky nalačno (nejméně 15 minut před jídlem).


Složení

Léčivou látkou je dexketoprofenum (ve formě dexketoprofenum trometamoli) 25 mg v jednom sáčku.

Pomocnými látkami jsou amonium-glycyrrhizát, neohesperidin-dihydrochalkon, chinolinová žluť (E104), citronové aroma, sacharóza.


Upozornění

Není určeno pro děti a dospívající. Přípravek obsahuje sacharózu, nutno vzít v úvahu při nesnášenlivosti některých cukrů a u pacientů s cukrovkou.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.