Dr.Max Náplast na kuří oka s kyselinou salicylovou 12 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: DR.MAX
Dr.Max Náplast na kuří oka pomáhá kuří oka účinně a bezpečně odstraňovat, ulevuje od bolesti způsobenou tlakem kuřích ok a mozolů.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50104003

Dr.Max Náplast na kuří oka s kyselinou salicylovou je zdravotnický prostředek, který chrání před bolestí způsobenou tlakem kuřích ok a mozolů. Náplasti pomáhají kuří oka účinně a bezpečně odstraňovat. Přinášejí okamžitou úlevu.

Dlouhodobé používání náplasti brání přístupu vzduchu, a tím se pokožka nebo zrohovatělý shluk buněk změkčuje a snadno odstraňuje. Odstranění kuřího oka usnadňuje také hmota vyplňující kroužek s kyselinou salicylovou a kyselinou mléčnou, saponiny, terpeny a kopaivským balzámem.

Náplast na kuří oka je určena k vnějšímu, jednorázovému, samostatnému použití, a to pouze v místě kuřího oka.

Použití:

Odstraňte ochrannou folii a náplast přilepte na čisté a suché chodidlo, tak aby ochranný kroužek lemoval kuří oko. Náplasti používejte do okamžiku, až bude kuří oko odstraněno, maximálně však 10–14 dní. Každou náplast přikládejte cca na 24 hodin. Po ukončení léčby lze odstranit střední část kuřího oka koupelí chodidel v teplé vodě se solí a mýdlem. Jestliže se během léčby u pokožky projeví přecitlivělost a zarudlost, počkejte s použitím dalších náplastí.

Složení:

Kyselina salicylová, kyselina mléčná, lanolin, včelí vosk žlutý, smrková pryskyřice, kopolymer etylenu a vinylacetátu, oddenek kosatce, měďnatý komplex chlorofylu, terpentýn, kopaivský balzám (olej), polyakrylatové lepidlo (Duro-Tak), hydrogenovaná kalafuna, vláknina, papír.

Upozornění:

Náplast není určena pro kojence a děti do 12 let. Nesmí přijít do kontaktu se sliznicí. Neaplikujte na obličej.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.