DrKonrad Cutozinc 4% spray 100 ml

Kosmetika

Značka: DRKONRAD
Cutozinc 4% s obsahem oxidu zinečnatého pomáhá chránit před opruzeninami a zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku. Sprej vytváří na pokožce ochrannou vrstvu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50089166

Charakteristika:
Přípravek Cutozinc 4% Spray je přípravek pro přímou topickou aplikaci určený k prevenci před opruzeninami a/nebo ke zklidnění a ochraně podrážděné a zarudlé pokožky. Obsahuje oxid zinečnatý, který vytváří fyzikální protektivní bariéru zabraňující vlivu zevních nox a taktéž vysušuje a zklidňuje již podrážděnou pokožku.

Jeho výhodou je hygienické a snadné použití bez nutnosti dotýkat se postižených, bolestivých míst.
Cutozinc spray 4 % může být snadno, bezbolestně a hygienicky aplikován na podrážděnou a zarudlou pokožku kojenců a batolat v tenké vrstvě.

Složky přípravku tvoří na pokožce ochrannou vrstvu chránící citlivou dětskou pokožku před dráždivými složkami ze stolice a moči. Složky obsažené v Cutozinc spray 4 % zklidňují pokožku, pomáhají předcházet zarudnutí. Neokluzivní galenická forma zamezuje množení patogenů pod aplikovanou vrstvou.

Jak používat Cutozinc Spray 4%
Před použitím přípravek protřepejte. Nastříkejte tenkou, rovnoměrnou vrstvu na pečlivě očištěnou a osušenou pokožku. Před aplikací očistit ložisko medicinálním antiseptickým mýdlem (Cutosan).

Stříkejte ze vzdálenosti cca 5-10 cm. V případě potřeby vetřete do pokožky. Není nutné aplikovat ve dvou vrstvách, spray působí efektivně již při jedné vrstvě.

Používejte několikrát denně dle potřeby, u plenkové dermatitidy ideálně při každé výměně plenky.
Přípravek lze použít již od novorozeneckého věku dítěte

Prevence:
Plenková dermatitida
Intertrigo

Použití ke zklidnění:
Plenková dermatitida (ideálně v kombinaci s antimykotickou krémpastou)
Mokvající léze v kožních záhybech (např. na krku,v podbřišku)
Eroze – např. okolo prsní bradavky
Erythrasma

Složení/Ingredients:
Aqua, zinc oxide, oleic acid, coco-caprylate/caprate alkylalcohol, alkyl glucoside, glycerin, caprylyl glycol, caprylhydroxamic acid, cocoglycerides, silica.
Bez přidaných barviv, parfémů, parabenů a lanolínu.

Obsah: 100ml


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.