Drogerie

Ecoegg Prací vajíčko na 70 praní jarní květy 1 ks

Značka: ECOEGG
  • Prací vajíčko Ecoegg s vůní jarních květů představuje alternativní prací variantu. Produkt účinně odstraňuje špínu a nečistoty z oblečení a zanechává jej dokonale čisté a svěží.
369

O produktu: Ecoegg Prací vajíčko na 70 praní jarní květy 1 ks

50138604

Úvod

Prací vajíčko Ecoegg je moderní a ekologický produkt, který slouží k praní prádla. Účinně odstraní i odolné nečistoty a kompletně tak nahradí chemický prací prostředek. Nebudete potřebovat žádný další prací prášek, gel nebo tablety. Stejně tak není nutné přidávat během praní aviváž. Stačí ho jen vložit do bubnu pračky. Po vyprání bude vaše prádlo perfektně čisté a nádherně voňavé. Jemná a nevtíravá vůně jarních květů vás přenese na rozkvetlou louku. Vajíčko udržuje sytost barev a je vhodné i k praní bílého oblečení. Aktivní přírodní pěna se z prádla snadno vymývá, proto nebudete potřebovat dodatečné máchání prádla. Pokud má vaše pračka možnost nastavení množství vody pro máchání, spotřebujete na ně mnohem méně vody než při běžném praní. Šetříte tak přírodu i peníze.

Hlavní vlastnosti:

  • perfektně vypere barevné i bílé prádlo
  • plnohodnotně nahradí váš běžně používaný prací prostředek
  • nezanechává stopy na oblečení
  • ekologická i ekonomická volba
  • vhodné pro osoby s citlivou pokožkou i miminka

Jak vajíčko na praní Ecoegg funguje?

Produkt obsahuje dva druhy minerálních pelet, které vytvářejí hustou přírodní pěnu, která jemně, šetrně, ale účinně odstraňuje špínu a nečistoty z prádla. Turmalínové keramické pelety uvolňují nečistoty z vláken textilií. Bílé minerální pelety ionizují molekuly kyslíku ve vodě, a tím mění její pH na zásadité. To napomáhá přirozenému změkčení prádla a snazšímu odstranění nečistot. Zásaditá voda dokáže odstranit špínu i při nízkých teplotách. Není nutné je prát na 60 °C. Obal pracího vajíčka navíc není vhodný pro praní při teplotě 90 °C.

Dermatologicky testováno

Prací vajíčko Ecoegg je dermatologicky testováno a určeno pro citlivou pleť, stejně jako pro praní dětského prádla a plen. Je velmi šetrné i k pokožce se sklonem k atopii. Vajíčko získalo certifikaci Allergy UK a National Eczema Society. Nezávislé anglické laboratoře potvrdily, že výsledky praní s Ecoegg jsou srovnatelné s výsledky běžných pracích prostředků. Prací vajíčko je reálnou alternativou chemických pracích prostředků – poskytuje uživateli vynikající výsledky praní na přírodní bázi. Navíc šetří peníze, přírodu a je ohleduplné i k vaší pokožce.


Použití

Vajíčko na praní používejte opakovaně. Tato varianta s vůní jarních květů vydrží 70 praní a vystačí přibližně na 4 měsíce praní v běžné domácnosti. Prací vajíčko Ecoegg odstraňuje díky svému unikátnímu složení běžnou špínu už při nízkých teplotách. Běžné prádlo tak můžete prát na 30–40 °C. Není nutné je prát při teplotě 60 °C. Ušetříte tak energii, čas a peníze při každém praní. Jakmile spotřebujete všechny pelety, jednoduše si dokoupíte další a vaše vajíčko na praní Ecoegg můžete používat dále.


Upozornění

H315 Dráždí kůži.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
P264 Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasaženou pokožku.
P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P332+P313 Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.
P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.