Drogerie

EcoRevolution Prací pásky bez vůně 20 ks

Prací pásky bez vůně od značky EcoRevolution vyperou prádlo a zanechají ho krásně svěží. Použijete na cestách a během kempování. Pro všechny typy prádla.

109
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: EcoRevolution Prací pásky bez vůně 20 ks

50160833

Úvod

Jak si na cestách vyprat prádlo snadno a ekologicky? Spolehněte se na prací pásky bez vůně od značky EcoRevolution. Jsou bez plastů, tedy plně rozložitelné, takže potěší vás i přírodu. Obsahují vysokou koncentraci čisticích látek. Prádlo je po vyprání zářivě čisté a příjemně svěží. Ať už jste v hotelu v tropech nebo v kempu na horách, s pracími páskami jste připravení i na největší nepohodu. Balení obsahuje celkem 20 kusů, přičemž jednu pásku použijete na zhruba 7 kg prádla. Takto vyprané prádlo vyhovuje i citlivé pokožce. Neobsahují fosfáty, ani parabeny.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale vyperou prádlo a propůjčí mu svěžest
  • můžete si je vzít s sebou na cesty a na kempování
  • fungují při praní na 30 °C a výše
  • jsou rozložitelné
  • pro všechny typy prádla

Složení

Polyvinyl alkohol, voda, ethylester kyseliny octové, hydrogenuhličitan sodný, kokosové glyceridy, saponiny, glycerol, citrát trisodný.


Použití

Jednu pásku použijete na jednu běžnou pračku (hmotnost prádla v bubnu 7 kg). Když je prádlo silně znečištěné, použijte pásky dvě. Zapněte na jakýkoliv program na 30 °C a výše.


Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. UCHOVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ . Před použitím si přečtěte etiketu. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut je opatrně vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Při přetrvávajícím podráždění vyhledejte lékařskou pomoc. Odstraňte obsah/obal ve smyslu místních předpisů. Nepoužívejte v sušičce.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.