Drogerie

Ecozone Tablety do myčky Brilliance 65 ks

Značka: ECOZONE

Nejúčinnější tablety do myčky od Ecozone „vše v jednom“ se kterými bude nádobí po umytí jen zářit. Jsou efektivní i při nízkých teplotách.

Velikost balení - ks

529
Doprava zdarma

O produktu: Ecozone Tablety do myčky Brilliance 65 ks

50115827

Úvod

Nejúčinnější tablety do myčky od Ecozone „vše v jednom“ se kterými bude nádobí po umytí jen zářit. Poradí si s mastnotou a skvrnami a jsou efektivní i pro krátké mycí programy při nízkých teplotách. Součástí tablet je regenerační sůl, ochrana skla a v oplachové fázi je uvolněno leštidlo, které zabrání vzniku šmouh. Ecozone Tablety do myčky Brilliance obsahují 99,5 % přírodních ingrediencí a jsou zcela biologicky rozložitelné.

Hlavní vlastnosti:

  • vynikající čisticí účinky
  • složení „vše v jednom“
  • 99,5 % přírodních ingrediencí
  • nebylo testován na zvířatech, vhodné i pro vegany
  • vhodné i pro septiky a domácí čističky

Složení

5-15 % bělidlo na bázi kyslíku, <5 % polykarboxyláty neionické surfaktanty. Dále obsahuje: enzymy, vonná složka. Obsah alkoholu <5 %.


Použití

Tabletu nemusíte rozbalovat, jednoduše vložte do zásobníku myčky a zapněte obvyklý mycí program.


Upozornění

Při aplikaci nic nekonzumujte a chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití pro jistotu kontaktujte lékaře. Způsobuje vážné poškození očí. Při zasažení opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou k dispozici, a je to snadné. Pokračujte ve vyplachování. Trvá-li problém a při požití volejte lékaře nebo +420 224 91 92 93.


O značce

Cílem společnosti Ecozone je snížit množství toxických chemikálií, které se nacházejí v našich domácnostech, snížit na naprosté minimum množství toxických látek opouštějících naše domácnosti a snížit emise CO2 domácnosti. Po mnoha letech působení na trhu společnost Ecozone nabízí zákazníkům téměř 50 úspěšných produktů, a i nadále rozvíjí svůj sortiment.

Ecozone je drogerie bez kompromisů

  • Funkční – Ecozone vyrábí zcela funkční a vysoce kvalitní drogerii. Poznáte, že ekologické praní, mytí nádobí a úklid není žádná alchymie a přípravky, které jsou šetrné k přírodě fungují stejně dobře jako běžná drogerie.
  • Šetrná k pokožce – průměrně 99,5 % surovin přírodního původu. Přírodní barviva a vyzkoušené přírodní látky nejsou agresivní a neobsahují škodlivé složky.
  • Ekologická – použité složky jsou 100% biologicky odbouratelné a obaly jsou opakovaně použitelné a recyklovatelné.

Zcela bez palmového oleje

Ecozone se snaží nejen hledat rozumné cesty k ochraně ovzduší, ale i bojovat proti neetickým výrobním metodám. Nadměrné a zbytečné pěstování palmového oleje znamená také zbytečné snižování ploch deštných pralesů a poškozování volně žijících živočichů, jako jsou orangutani.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.