EMSPOMA PRO Cooling chladivý funkční masážní krém 100 ml

Kosmetika

Značka: EMSPOMA
EMSPOMA PRO Cooling krém je určený pro ochlazující a osvěžující masáž i automasáž po sportovním výkonu, fyzické námaze či pracovní zátěži.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
139

O produktu

50125159

Zapomeňte na namožené či unavené svaly po sportovním výkonu nebo velké pracovní zátěži. Vyzkoušejte extra chladivý masážní krém Emspoma, který je určený k ochlazující a osvěžující masáži i automasáži. Využijete ho nejen po sportovním výkonu, ale i po fyzicky namáhavé práci. Obsažený mentol, máta a eukalyptus vyvolávají rychlý chladivý efekt s dlouhotrvajícím účinkem, který oceníte obzvlášť v teplém počasí. Vysoce funkční krém aplikujte a jemně vetřete v místě, kde je potřeba rychle navodit pocit ochlazení a úlevy od námahy. Značku EMSPOMA doporučují profesionální maséři.

Hlavní vlastnosti:

  • chladivý krém pro masáže i automasáže
  • rychle navodí ochlazení a osvěžení
  • s mentolem, mátou a eukalyptem

Použití

Krém v tenké vrstvě jemně vetřete do pokožky v místě obtíží.

Upozornění

NEPOUŽÍVEJTE na obličej, v blízkosti očí, na sliznice nebo poraněnou pokožku! Po aplikaci si důkladně umyjte ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou použitou účinnou látku! Nepoužívat pro děti do 3 let.

O značce

Společnost JUTTA s.r.o. je českou specializovanou rodinnou společností, která v oblasti výroby profesionálních masážních prostředků úspěšně působí na trhu od roku 1997. Tradice masážních prostředků však sahá již do roku 1965. V roce 1997 odkoupila tajné receptury od společnosti TECHNIASPORT a nadále pokračuje již v zavedené tradici. JUTTA s.r.o. působí ve více než 10 zemích světa a jejím motem je „Poctivost a tvořivost“.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.