EMSPOMA SPORT Základní masážní emulze U 500 ml

Kosmetika

Značka: EMSPOMA
EMSPOMA SPORT Základní masážní emulze využijete pro všechny druhy krátkodobých i dlouhodobých masáží. Vyvolává pocit osvěžení a lehkosti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
135

O produktu

50011206

Osvěžující masážní emulze EMSPOMA je vhodná pro všechny druhy krátkodobých i dlouhodobých masáží. Využijete ji nejen po sportovním výkonu, ale i po fyzicky namáhavé práci. Hodí se i k uvolnění ztuhlého svalstva. Má vynikající skluznost a neucpává póry pokožky. Masáž bílou emulzí rychle vyvolá pocit osvěžení, relaxace a lehkosti. Značku EMSPOMA doporučují profesionální maséři.

Hlavní vlastnosti:

  • masážní emulze pro všechny typy masáží
  • pro osvěžení, relaxaci a pocit lehkosti
  • vynikající skluznost, neucpává póry pokožky

Použití

Masážní emulzi jemně vmasírujte v tenké vrstvě do pokožky v místě obtíží.

Upozornění

NEPOUŽÍVEJTE na obličej, v blízkosti očí, na sliznice nebo poraněnou pokožku! Po aplikaci si důkladně umyjte ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou použitou účinnou látku! Nepoužívat pro děti do 3 let! Neutrální pH.

O značce

Společnost JUTTA s.r.o. je českou specializovanou rodinnou společností, která v oblasti výroby profesionálních masážních prostředků úspěšně působí na trhu od roku 1997. Tradice masážních prostředků však sahá již do roku 1965. V roce 1997 odkoupila tajné receptury od společnosti TECHNIASPORT a nadále pokračuje již v zavedené tradici. JUTTA s.r.o. působí ve více než 10 zemích světa a jejím motem je „Poctivost a tvořivost“.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.