Ensure Plus Fiber vanilka 200 ml

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: ENSURE
ENSURE Plus Fiber vanilková příchuť je výživově kompletní dietetická potravina obohacená o vlákninu, která napomáhá pacientům získat nebo udržet normální tělesnou hmotnost.
Skladem na e-shopu
49

Cena za 100 ml: 25 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50090064

Ensure Plus Fiber čokoládová příchuť představuje výživově kompletní a vyváženou dietetickou potravinu s vysokým obsahem energie (153 kcal/ml). Obsahuje unikátní směs nerozpustné a rozpustné vlákniny, která se podobá vláknině obsažené v normální zdravé stravě a přírodní prebiotikum (FOS), které pomáhá udržovat nebo obnovovat normální střevní mikroflóru.

Ensure Plus Fiber je určeno pro osoby:

  • s podvýživou nebo s rizikem vzniku podvýživy
  • které se zotavují po nemoci nebo operaci
  • se zvýšenou potřebou energie nebo bílkovin
  • se sníženou chutí k jídlu nebo anorexií
  • s nedostatečným příjmem vlákniny
  • u nichž je omezen příjem tekutin nebo které vyžadují objemově omezený příjem stravy
  • s tekutou dietou

Dávkování

Ensure Plus Fiber je určen k přímé spotřebě jako tekutá strava (nápoj). Před otevřením protřepejte. Popíjejte přiloženým brčkem nebo přelijte do sklenice. Jako doplněk stravy 2-3 balení denně. Jako jediný zdroj výživy 6 balení denně.

Složení

Voda, hydrolyzovaný kukuřičný škrob, kaseinát sodný (mléčná bílkovina), sacharóza, řepkový olej, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, izolované mléčné bílkoviny, fruktooligosacharidy, kukuřičný olej, izolované sojové bílkoviny, sojové polysacharidy; minerály: kálium citrát, chlorid hořečnatý, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, síran železnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, molybdenan sodný, jodid draselný, selenan sodný a chlorid chromitý; ovesná vláknina, stabilizátory: E 414, E 466 a E 418; aroma, emulgátor E 322; vitaminy: cholinium chlorid, kyselina askorbová (vitamin C), vitamin E, nikotinamid, kalciupantotenát, Vitamin B1. B2, B6, vitamin A, kyselina listová, vitamin K1, biotin, vitamin D3 a vitamin B12; barvivo.

Upozornění

Není určeno pro děti, pokud nedoporučí lékař nebo osoba kvalifikovaná v oblasti výživy. Neužívat při galaktosémii.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.