Natural Medicaments Eregma Max Power 120 tablet

Doplněk stravy

Natural Eregma Max Power je doplněk stravy především pro muže s ženšenem, macou a kotvičníkem pro podporu sexuální vitality.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
479

Cena za 100 kusů: 399 Kč

O produktu

50052971

Doplněk stravy především pro muže s rostlinnými extrakty pro podporu sexuální vitality. Natural Eregma Max Power obsahuje řeřichu peruánskou (maca) a kotvičník (Tribulus terrestris), které mají příznivý vliv na pohlavní orgány a hormonální aktivitu. Ženšen (Panax ginseng) pomáhá udržovat vitalitu, celkovou fyzickou kondici a podporuje sexuální zdraví. Přípravek je obohacen o zinek, který přispívá k normální plodnosti a reprodukci. Aby byly obsažené aktivní látky pro tělo lépe využitelné, jsou tablety Eregma vyráběny technologií mikronizace.

Hlavní vlastnosti:

  • maca příznivě ovlivňuje hormonální systém, podporuje vitalitu
  • kotvičník podporuje normální funkci pohlavních orgánů a normální hormonální aktivitu
  • ženšen podporuje sexuální zdraví a vitalitu
  • ginkgo podporuje mikrocirkulaci krevního systému
  • zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci
  • maca a ženšen přispívají k udržení fyzického i duševního zdraví

Dávkování

Užívejte 2x denně 1 tabletu (dopoledne mezi jídly, večer nejlépe 3 hodiny před spaním). Dávka se zapíjí dostatečným množstvím tekutiny (nejsou vhodné alkoholické nápoje ani mléko). V doporučených dávkách nemá přípravek nežádoucí vedlejší účinky, působí pozvolna a přirozeně. Nevzniká na něj návyk. Účinek se u vyčerpaného organismu znatelně projeví už po jednodenní dávce, výrazného účinku je dosaženo po několika týdenním užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě, i po dobu několika měsíců. Po využívání dvou balení (regenerační kúra) účinek přípravku dlouhodobě přetrvává. Pokud se potíže opět objeví, je vhodné regenerační kúru zopakovat.

Složení

Složení v 1 tabletě: Maca (Řeřicha peruánská, Lepidium meyeni, gelatinizovaná, extrakt) - 500mg, L-arginin hydrochlorid - 200mg, Kotvičník zemní (Tribulus terrestris, extrakt) - 60mg, Ženšen (Panax ginseng, extrakt) - 60mg, Ostropestřec mariánský (Silybum marianum, extrakt) - 35mg, Smetanka lékařská (pampeliška, Taraxacum officinale, extrakt) - 35mg, Vitamín E (D-alfa-tokoferol) - 33.5mg, Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba, standardizovaný extrakt) - 10mg, Smilax lékařský (Smilax officinalis, Sarsaparilla veracruz, extrakt) - 8mg, Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý) - 7.2mg, Koenzym Q10 (ubichinon) - 5mg, Měď (síran měďnatý, sulfát měďnatý) - 0.3 mg, Selen (seleničitan sodný, selenan sodný) - 0.02 mg. Přídatné látky: stearan hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, polyvinyl-pyrolidon (nosič).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nevhodné pro děti a mladistvé do 15 let, těhotné a kojící ženy. Může snižovat krevní tlak. Osoby s poruchou krevní srážlivosti a osoby s jiným závažným onemocněním by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Upozornění pro diabetiky: Přípravek může snižovat hladinu krevního cukru v krvi, vhodnost používání konzultujte s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.