Fipnil Combo 134/120.6 mg spot-on Dog M 3x1,34

Veterinární léčivý přípravek

Značka: FIPNIL
1.0
Fipnil Combo 134/120.6 mg spot-on Dog M zajistí až 8týdenní ochranu proti blechám a 4týdenní proti napadení klíštětem. Chrání srst vašeho psa i společnou domácnost.
Skladem na e-shopu
465

O produktu

50131496

Veterinární léčivý přípravek k použití na střední psy proti napadení blechami, klíšťaty a/nebo všenkami. Insekticidní účinek proti napadení dospělými blechami trvá po dobu 8 týdnů. Přípravek zajistí prevenci množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 4 týdny proti klíšťatům. Fipnil je možné použít také jako součást léčebné strategie při zvládání alergické dermatitídy po bleším kousnutí (FAD). Je určen pro psy středních plemen a jejich štěňata od 8 týdnů věku a 2 kg váhy.

Hlavní vlastnosti:

  • brání napadení blechami po dobu 8 týdnů
  • usmrtí všenky, vajíčka a larvy
  • chrání před napadením klíšťaty až 4 týdny

Složení

Každá pipeta s 1,34 ml obsahuje: Léčivé látky: Fipronilum 134,00 mg, (S)-Methoprenum 120,60mg. 
Pomocné látky: Butylhydroxyanisol (E 320) 0,27 mg, Butylhydroxytoluen (E 321) 0,13 mg.

Upozornění

Vzhledem k absenci odpovídajících údajů nesmí být přípravek používán u štěňat mladších 8 týdnů a/nebo u psů s hmotností nižší než 2 kg. Nepoužívat u nemocných zvířat (např. systémová onemocnění, horečka) nebo zvířat v rekonvalescenci.Nepoužívat u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích účinků až úhynu. Vzhledem k absenci studií není doporučeno použití přípravku u necílových druhů zvířat. Tento přípravek je speciálně vyvinut pro psy. Nepoužívat u koček a fretek, protože by to mohlo vést k jejich předávkování.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Fipnil Combo 134/120,6 mg –⁠ roztok pro nakapání na kůži - spot-on

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.