Veterinární léčivý přípravek

Fipnil Combo 402/361.8mg spot-on Dog XL 3x4,02 ml

Značka: FIPNIL

Fipnil Combo 402/361.8mg spot-on Dog XL zajistí až 8týdenní ochranu proti blechám a 4týdenní proti napadení klíštětem. Chrání srst vašeho psa i společnou domácnost.

599
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. Pro přihlášené je limit 250 Kč. 1 500 Kč

O produktu: Fipnil Combo 402/361.8mg spot-on Dog XL 3x4,02 ml

50131498

Úvod

Veterinární léčivý přípravek k použití na velmi velké psy proti napadení blechami, klíšťaty a/nebo všenkami. Insekticidní účinek proti napadení dospělými blechami trvá po dobu 8 týdnů. Přípravek zajistí prevenci množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 4 týdny proti klíšťatům. Fipnil je možné použít také jako součást léčebné strategie při zvládání alergické dermatitídy po bleším kousnutí (FAD). Je určen pro psy velmi velkých plemen a jejich štěňata od 8 týdnů věku a 2 kg váhy.

Hlavní vlastnosti:

  • brání napadení blechami po dobu 8 týdnů
  • usmrtí všenky, vajíčka a larvy
  • chrání před napadením klíšťaty až 4 týdny

Složení

Každá pipeta s 4,02 ml obsahuje: Léčivé látky: Fipronilum 402,00 mg, (S)-Methoprenum 361,8 mg. Pomocné látky: Butylhydroxyanisol (E 320) 0,80 mg, Butylhydroxytoluen (E 321) 0,40 mg.


Upozornění

Vzhledem k absenci odpovídajících údajů nesmí být přípravek používán u štěňat mladších 8 týdnů a/nebo u psů s hmotností nižší než 2 kg. Nepoužívat u nemocných zvířat (např. systémová onemocnění, horečka) nebo zvířat v rekonvalescenci.Nepoužívat u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích účinků až úhynu. Vzhledem k absenci studií není doporučeno použití přípravku u necílových druhů zvířat. Tento přípravek je speciálně vyvinut pro psy. Nepoužívat u koček a fretek, protože by to mohlo vést k jejich předávkování.

Registrovaný název veterinárního léčivého přípravku: Fipnil Combo 402/361,8 mg –⁠ roztok pro nakapání na kůži –⁠ spot-on

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.