FLEXISEQ

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

O produktu

Originální řešení bolesti a ztuhlosti pro osoby s osteoartrózou. Přípravek Flexiseq gel pomáhá zmírnit bolest, snižuje tuhost a zlepšuje funkci kloubů. Působí fyzikálním způsobem, konkrétně mazáním kloubu. Drobné lipidové váčky obsažené v gelu po aplikaci na kůži proniknou do kloubu, kde mažou povrch chrupavky. Flexiseq gel je vhodný pro dlouhodobé používání.

Složení

Voda, fosfatidylcholin, alkohol, glycerin, karbomer, polysorbát 80, disodný fosfát, hydroxid sodný, benzylalkohol, methylparaben, ethylparaben, linalool, disodná EDTA, fosfát sodný, metabisulfit sodný, BHT.

Použití

Nanášejte gel 2x denně, ráno a večer, na měkké tkáně v okolí postiženého kloubu. Nechte minimálně 10 minut gel zaschnout. Čas zaschnutí přípravku Flexiseq můžete zkrátit tím, že před nanesením gelu pokožku zahřejete. Po aplikaci si umyjte ruce. Ošetření přípravkem Flexiseq 2x denně dokáže zmírnit bolest kloubů již po dvou dnech. Nicméně, než se dostaví úplný účinek, je třeba přípravek nepřetržitě užívat několik dnů.

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima. Pokud se produkt dostane do očí, okamžitě je důkladně vypláchněte čistou vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na otevřené rány, zraněnou nebo infikovanou pokožku nebo sliznice.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.