Forlax GO 12 sáčků

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

O produktu

ForlaxGO přináší úlevu od příznaků příležitostné zácpy u dospělých a dětí od 8 let. Hlavní složkou přípravku je makrogol 4000, který zadržuje ve stolici vodu, zvětšuje tak objem stolice a usnadňuje vyprazdňování. Poskytuje pocit přirozené úlevy. Makrogol 4000 se nevstřebává do organismu a vylučuje se nezměněný. ForlaxGO je ve formě roztoku s lahodnou malinovou příchutí k okamžitému užití v jednodávkovém sáčku.

Hlavní výhody:

  • sáčky k rychlému užití kdekoliv
  • pomáhá obnovit pravidelnou frekvenci stolice
  • ulevuje přirozenou cestou

Dávkování

Dospělí užívají 1-2 sáčky denně. Děti od 8 let by měly začít dávkou 1 sáček obden, případně zvyšovat až na 2 sáčky denně. Dávka se může upravit podle výsledného účinku. Sáček není potřeba rozmíchávat ve vodě. Délka léčby nesmí překročit 15 dnů.

Pokud se příznaky zácpy zhorší nebo se nezlepší během jednoho týdne, musíte se poradit s lékařem. ForlaxGO® se má užívat jako doplněk ke zdravému životnímu stylu a stravování.

Složení

Perorální roztok s obsahem 10 g makrogolu 4000 v jednom sáčku obsahujícím 18,7 ml. Další složky: malinová příchuť (93,7 % propylenglykolu (E1520), 0,1 % kyseliny octové (E260), ochucovadla), sodná sůl karmelosy, kyselina citronová, kalium-sorbát, sukralosa, voda.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 8 let. Uchovávejte mim dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.