Frontline Spot On Dog S 2-10 kg pipeta 1x0,67 ml

Veterinární léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

219

O produktu

Frontline Spot On Dog chrání vašeho psa proti blechám, klíšťatům a všenkám. Roztok v praktické pipetě se aplikuje zevně na kůži zvířete. Frontline Spot On Dog S pomáhá léčit a působí preventivně proti napadení blechami (Ctenocephalides spp.), klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.) a všenkami u psů s hmotností od 2 do 10 kg a od 8 týdnů věku. Přípravek se používá také k léčbě a kontrole alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. Jedna pipeta 0.67 ml (S) je určena pro psa o hmotnosti do 10 kg.

Složení:

Fipronilum 0,067g, Butylhydroxyanisolum 0,134 mg Butylhydroxytoluenum 0,067 mg, Ethanolum 0,067 ml Excipient qsp 0,67 ml.

Použití:

Rozhrňte srst zvířete mezi lopatkami (tam kde se nemohou olízat) a aplikujte obsah jedné pipety na kůži. Zvíře nekoupejte alespoň dva dny po aplikaci roztoku. Minimální interval mezi aplikacemi je 4 týdny.

Upozornění:

Neaplikujte štěňatům mladším 8 týdnů a psům vážícím méně než 2 kg. Neaplikujte nemocným psům nebo psům v rekonvalescenci. Tento přípravek může způsobit podráždění sliznice, kůže a očí.