Garnier Ambre Solaire Ideal Bronze Opalovací olej s kokosem SPF2 200 ml

Kosmetika

Značka: GARNIER
Garnier Ambre Solaire Ideal Bronze Opalovací olej s kokosem SPF2 pro hnědou a opálenou pokožku. Poskytuje nízkou ochranu, hydratuje a vyživuje.
25 % sleva při 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks produktů značky Garnier, produktové řady Ambre Solaire získáte na tyto produkty slevu 25 %. Akce platí do 30. 6. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

149
Dočasně nedostupné

O produktu

50135977

Opalovací olej Ambre Solaire Ideal Bronze od Garnier pro velmi snědou a opálenou pokožku, které poskytuje nízkou ochranu před UV zářením. Provoní pleť exotickou vůní kokosu a zanechává ji hedvábně jemnou a hydratovanou.

Výsledek

  • pro velmi snědou a opálenou pleť
  • nízká ochrana před UV zářením
  • lehká textura a snadná aplikace

Použití

Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem.

Upozornění

Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Varování: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí ihned okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Vyvarujte se přímému kontaktu s textiliemi, abyste zabránili skvrnám. Nesprejujte přímo na obličej, před aplikací sprejujte na dlaň. HOŘLAVÉ: Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovejte mimo zdroje vznícení. Vyhněte se stříkání do očí nebo na podrážděnou pokožku, při zasažení ihned důkladně vypláchněte vodou.

O značce

Veškerý sortiment značky Garnier na celém světě se nyní může pochlubit certifikátem Leaping Bunny od organizace Cruelty Free International. To znamená, že produkty, ani žádná z jejich složek ve všech fázích výroby nebyly testovány na zvířatech. CFI uděluje tento certifikát na jeden rok a může kdykoliv provádět namátkové kontroly dodržování pravidel.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.