516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Gorenje Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu H17BY

Gorenje Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu H17BY

Gorenje Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu H17BY

50100552
Elektronika
1 790 Kč
Skladem na e-shopu

Odstraňte ze vzduchu nepříjemné sucho za pomoci ultrazvukového zvlhčovače vzduchu Gorenje. Zařízení určené pro místnosti do 30 m2 využívá novou ultrazvukovou technologii pro ještě efektivnější, rychlejší a kvalitnější výsledky.

Podrobné informace o produktu

Pro suché místnosti v domácnostech vytvořila společnost Gorenje ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Zařízení o objemu 1,7 litru je velmi tiché a svým chodem neruší ani nikoho, kdo například pracuje ve stejné místnosti. S takto velkou kapacitou se přístroj výborně hodí do středně velkých pokojů do 30 m2, kde účinně zvlhčí vzduch až na dobu deseti hodin bez nutnosti dolévání vody.

Kvalitnější nadechnutí

Zvlhčovač se doporučuje užívat výhradně v domácnostech. Hodí se do rodin s malými dětmi nebo alergiky a astmatiky, které můžou prachové částice ve vzduchu dráždit nebo způsobovat jiné zdravotní obtíže. Během práce přístroje dojde téměř ihned ke zlepšení kvality ozvučí.

Nová ultrazvuková technologie

Zařízení využívá ke své práci ultrazvukovou technologii, která využívá zvukové vibrace. Ty v prostoru vytváří jemnou vodní mlhu, která nerozptyluje při práci ani při zábavě a vytváří jedinečnou atmosféru.

Do zásobníku lijte pouze čistou vodu, vynechejte oleje nebo inhalační prostředky. Přístroj se nedoporučuje používat v místnostech s vlhkostí nad 50 % nebo v blízkosti vody.

Technické parametry

  • Objem1,7l
  • Hlučnost jen 35 dB
  • Vhodné pro prostory až do 30 m2
  • Provozní doba až 10 hodin bez doplňování vody

Kategorie produktu

Parametry

Značka Gorenje
EAN 3838942126130

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.