Potraviny a nápoje

GreenFood Nutrition Low Sugar ovesná kaše kakao 500 g

GreenFood Nutrition Low Sugar ovesná kaše kakao je pokrm s nízkým podílem cukru, bez lepku a bez laktózy. Obsahuje komplexní sacharidy, které zasytí na delší dobu.

Varianty produktu
179

Cena za 100 g: 35,80 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: GreenFood Nutrition Low Sugar ovesná kaše kakao 500 g

50144050

Úvod

GreenFood Nutrition Low Sugar ovesná kaše kakao je pokrm s nízkým podílem cukru, bez lepku a bez laktózy. Obsahuje komplexní sacharidy, ze kterých se energie uvolňuje pomaleji a tedy zasytí na delší dobu. Navíc je slazena sladidly s nízkým glykemickým indexem*. Použité ovesné vločky a ovesná mouka, jsou vyrobené z kultivaru ovsa, který vychází z původní anglické bezlepkové odrůdy, jež se vyznačuje se jemnou chutí a výbornou stravitelností.

Hlavní vlastnosti

  • Low Sugar – nízký obsah cukrů
  • vhodná pro redukční dietu
  • bez lepku a bez laktózy (neobsahuje mléko)
  • vhodné pro vegetariány a vegany
  • rychlá příprava

Složení

Ovesné vločky bezlepkové, sladidlo Erythritol, NUTRIZ (stabilizovaná směs sušeného rýžového sirupu, rýžového škrobu a rýžové mouky), kakao holandského typu (5 %), sůl. Bez konzervantů, chemických barviv a stabilizátorů.


Použití

3 navršené polévkové lžíce směsi (50 g) zalijte potřebným množstvím horké vody (100-120 ml), aby vznikla kaše hustá tak, jak to máte rádi. Dobře promíchejte a nechte 2 minuty odstát.

* Erythritol je vyráběn fermentací glukózy a jeho glykemický index je 0.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.