Hill's PD GI Biome Krmivo pro psy 1,5 kg

Krmiva

Značka: HILL'S
Krmivo pro psy Hill's PD GI Biome zklidňuje trávení a zpevňuje řídkou stolici během 24 hodin. Obsahuje jedinečnou směs aktivní vlákniny, která vyživuje střevní mikrobiom.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Hill's PD GI Biome Krmivo pro psy 1,5 kg

50123951

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD GI Biome Krmivo pro psy je určeno k omezení akutních střevních resorpčních onemocnění a ke kompenzaci maldigesce. Zklidňuje trávicí trakt a jeho účinek je rychlý. Je klinicky prokázáno, že zpevní řídkou stolici během 24 hodin. Obsahuje jedinečnou směs aktivní vlákniny ActivBiome+, která vyživuje střevní mikrobiom. Tím aktivně podporuje zdravé trávení a pravidelnou, zdravou stolici a snižuje riziko budoucích epizod.

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňuje trávicí trakt
  • rychlý účinek během 24 hodin
  • aktivně podporuje pravidelnou, zdravou stolici
  • podporuje prospěšnou střevní mikroflóru pro zdravé trávení
  • vysoká hladina omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA)
  • optimálně vyvážený obsah rozpustné a nerozpustné vlákniny

Složení

Obiloviny, maso a živočišné produkty, deriváty rostlinného původu, oleje a tuky, extrakty rostlinných proteinů, ovoce, semena, minerální látky, zelenina. Vysoce stravitelné látky: Kuřecí a krůtí moučka, pivovarská rýže, kukuřice, kukuřičný gluten, živočišný tuk, rostlinný olej.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.