Hill's PD GI Biome Krmivo pro psy 1,5 kg

Krmiva

Značka: HILL'S
Krmivo pro psy Hill's PD GI Biome zklidňuje trávení a zpevňuje řídkou stolici během 24 hodin. Obsahuje jedinečnou směs aktivní vlákniny, která vyživuje střevní mikrobiom.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
399

O produktu

50123951

Objevte přínosy dietetických krmiv Hill's Prescription Diet! Jejich složení odpovídá většině životních potřeb Vašeho mazlíčka. Hill's PD GI Biome Krmivo pro psy je určeno k omezení akutních střevních resorpčních onemocnění a ke kompenzaci maldigesce. Zklidňuje trávicí trakt a jeho účinek je rychlý. Je klinicky prokázáno, že zpevní řídkou stolici během 24 hodin. Obsahuje jedinečnou směs aktivní vlákniny ActivBiome+, která vyživuje střevní mikrobiom. Tím aktivně podporuje zdravé trávení a pravidelnou, zdravou stolici a snižuje riziko budoucích epizod.

Hlavní vlastnosti:

  • zklidňuje trávicí trakt
  • rychlý účinek během 24 hodin
  • aktivně podporuje pravidelnou, zdravou stolici
  • podporuje prospěšnou střevní mikroflóru pro zdravé trávení
  • vysoká hladina omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA)
  • optimálně vyvážený obsah rozpustné a nerozpustné vlákniny

Složení

Obiloviny, maso a živočišné produkty, deriváty rostlinného původu, oleje a tuky, extrakty rostlinných proteinů, ovoce, semena, minerální látky, zelenina. Vysoce stravitelné látky: Kuřecí a krůtí moučka, pivovarská rýže, kukuřice, kukuřičný gluten, živočišný tuk, rostlinný olej.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.