IONICKISS KIDS Zubní kartáček hlavice KIDS SOFT měkká 1 ks modrý

Dentální hygiena

Značka: IONICKISS
Měkký manuální kartáček IONICKISS KIDS ORIGINAL modrý s hlavicí KIDS SOFT vyčistí zuby o 48 % efektivněji díky japonské technologii ionizace. Funguje i bez pasty.
Skladem na e-shopu
545

O produktu

50128056

Japonský samuraj v boji se zubním plakem. Měkký manuální kartáček IONICKISS KIDS ORIGINAL v modrém provedení s výměnnou hlavicí KIDS SOFT vyčistí zuby o 48 %* efektivněji díky revoluční japonské technologii využívající princip ionizace. Navíc bez nutnosti použít pastu. Narušením iontové vazby mezi plakem a zubem dochází k odpuzení plaku z povrchu zubů podobně jako při použití magnetu.

Jak působí ionizace

Zubní kartáček IONICKISS má malou lithiovou baterii zabudovanou do rukojeti kartáčku připojenou k titanové tyčince, která prochází zubním kartáčkem. Při uchopení kartáčku prsty, které je nutné před samotným čištěním navlhčit, dojde ke generování iontů skrze vodivý materiál rukojeti, termoplastický kompozit, umístěný na zadní straně kartáčku. Záporné ionty na hlavici kartáčku okamžitě začnou přitahovat kladně nabitý zubní plak. Tak dojde k jeho odstranění a to i v těžce přístupných místech. Dětské zuby budou dokonale hladké a čisté.

Hlavní vlastnosti:

  • okamžitě hladší a čistější zuby
  • použití možné i bez pasty, vhodný na cesty
  • lze kombinovat s výměnnými hlavicemi v různých typech i tvrdostech


O značce

Japonská firma Ionic Corporation je firma s rodinnou tradicí, která staví svůj úspěch na unikátní patentované technologii ionizačního čištění zubů. Za 40 let své historie prodala miliony ionizačních zubních kartáčků po celém světě. Zubní kartáček IONICKISS vyvíjený s podporou předních japonských expertů je certifikován Tokijským technologickým institutem.

*Klinické zhodnocení ionizačního kartáčku při odstraňování zubního plaku a snížení gingivity, Marquette University, School of Dentistry, 1996

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.