Doplněk stravy

IQ Mag RELAX hořčík 300 mg 3x20 šumivých tablet

Značka: IQ MAG

IQ Mag RELAX je doplněk stravy ve formě šumivých tablet s obsahem hořčíku a bylinných extraktů (meduňka, mučenka, heřmánek), které napomáhají uvolnění a zdravému spánku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

235

Cena za 1 kus: 3,92 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: IQ Mag RELAX hořčík 300 mg 3x20 šumivých tablet

50140021

Úvod

Cítíte napětí a nepohodu? IQ Mag Relax je doplněk stravy s hořčíkem a bylinnými extrakty. Meduňka, mučenka a heřmánek pomáhají zklidnit napětí, udržet si dobrou náladu a navodit zdravý spánek. Hořčík pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Přípravek ve formě šumivých tablet je určený pro dospělé. Rozpustná forma je vhodná pro doplnění pitného režimu a má rychlejší účinek.

Hlavní vlastnosti:

  • meduňka a heřmánek přispívají ke kognitivnímu a duševnímu zdraví, napomáhají pozitivní náladě a navození klidného spánku, podporují relaxaci
  • mučenka napomáhá uvolnění a navození klidného spánku
  • hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte ve sklenici (200 ml) studené vody.


Složení

Hořčík (uhličitan hořečnatý a oxid hořečnatý) 300 mg (80 % RHP), extrakt meduňka lékařská list (Melissa officinalis) 50 mg, extrakt mučenka pletní květ (Passiflora incarnata) 50 mg, extrakt heřmánek lékařský květ (Matricaria chamomilla) 50 mg v jedné šumivé tabletě. RHP …. referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého.

Regulátory kyselosti kyselina citronová a uhličitan sodný, plnivo sorbitol, sladidlo cyklamát sodný a vápenatý, aroma, regulátor kyselosti kyselina jablečná, plnivo polyetylén glykol, sladidlo sodná, draselná a vápenatá sůl sacharinu.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Nadměrná konzumace může vyvolat průjmy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.