Drogerie

ISOKOR Green Cleaner Original pro přímé použití 1000 ml

Značka: ISOKOR
Produktová řada: Green Cleaner
  • ISOKOR Green Cleaner Original pro přímé použití je univerzální čisticí a odmašťovací prostředek, který je navíc šetrný k člověku i přírodě.
199

O produktu: ISOKOR Green Cleaner Original pro přímé použití 1000 ml

50127895

Úvod

ISOKOR Green Cleaner Original pro přímé použití je univerzální čisticí a odmašťovací prostředek, který je navíc šetrný k člověku i přírodě. Na ošetřených plochách vytváří mikrofilm, který povrchy dlouhodobě chrání. Je vhodný na použití v domácnostech (čištění podlah, nádobí, koupelen, kuchyní), v automobilech (karosérií, interiérů a motorů), v průmyslu (čištění silně znečistěných strojů a zařízení), na čištění textilií (silně znečistěných koberců), v zemědělství (hygienické čištění zařízení) a v potravinářském průmyslu (hygienické čištění stolů, strojů). Jeho optimální složení zajišťuje aktivaci čištěných povrchů před samotnou aplikací nanotechnologických přípravků, které udržují plochu čistou na nanometrické úrovni, což usnadňuje vazbu aktivních látek na ošetřovaný povrch. Jako první čisticí prostředek v ČR a SR získal ISOKOR Green Cleaner certifikaci V-label Vegan.

Hlavní vlastnosti:

  • univerzální čisticí a odmašťovací prostředek na všechny plochy
  • dokonale připravuje povrch na aplikaci ISOKOR impregnace
  • ekologický, vegan a rozložitelný v přírodě

Složení

Směs rostlinných olejů a extraktů ve vodném roztoku: Voda, mandlový olej, cedrový olej, skořicový olej, kukuřičný olej, gerániový olej, jojobový olej, lemongrass olej, sójový olej, světlicový olej, extrakt z česneku, extrakty cukrové třtiny, jedlá soda, mořská sůl, ovocné kyseliny. Original JUVERIL formula.


Použití

ISOKOR Green Cleaner je již připravený k aplikaci. Před použitím protřepejte. Naneste na znečištěný povrch a nechte chvíli působit, ideálně 3 až 5 minut (než zaschne). Poté setřete pomocí měkké utěrky a případně opláchněte vodou. V případě potřeby proces opakujte. 


Upozornění

Upozornění: Při práci s přípravkem se vyhněte kontaktu s očima. V případě zasažení očí může dojít k slabému podráždění jako po zasažení mýdlem, v takovém případě otevřené oči vymývejte čistou vodou cca 3 až 5 minut. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v uzavřených původních obalech při teplotách 5 až 30 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.