Doplněk stravy

Isostar BIO Protein Porridge Kakao 300 g

Značka: ISOSTAR
  • Lahodná proteinová kaše Isostar BIO Protein Porridge Kakao je vyrobená z celozrnných ovesných vloček. Obsahuje 19 % bílkovin a dávku přírodního vitamínu C.
249

Cena za 100 g: 83 Kč

O produktu: Isostar BIO Protein Porridge Kakao 300 g

50136510

Úvod

Máte chuť na něco dobrého? Mlsat se dá i zdravě! Lahodná proteinová kaše Isostar BIO Protein Porridge Kakao je vyrobená z celozrnných ovesných vloček a slazená třtinovým cukrem. Obsahuje 19 % bílkovin, které přispívají k udržení a růstu svalové hmoty, a také dávku přírodního vitamínu C z aceroly. Vitamin C působí jako antioxidant, to znamená, že přispívá k ochraně buněk před volnými radikály. Balení obsahuje 300 g produktu, což vystačí na 6 porcí.

Hlavní vlastnosti

  • vhodná před nebo po sportovním výkonu
  • 9,5 g proteinů v jedné dávce
  • lahodná kakaová chuť
  • jednoduchá příprava
  • v BIO kvalitě

Složení

Celozrnné ovesné vločky* (48,6 %), odtučněné mléko v prášku *, odtučněné kakao v prášku *3 (10,7 %), třtinový cukr*, rýžová mouka* mléčný protein*, zahušťovací činidlo: Xhantanová guma, šťáva z malpínie v prášku* (0,26 %). Alergeny: oves, mléko, výrobky z mléka. Může obsahovat stopy celeru, vajec a sóji. * = produkt z ekologického zemědělství.


Použití

Příprava jedné porce: Smíchejte 50 g kaše a 150 ml vody. Doporučená denní dávka je 50 g. Připravenou kaši neprodleně spotřebujte. 


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.