Iswari BIO Super Vegan Protein 1 kg

Potraviny a nápoje

Značka: ISWARI
Vyvážená směs 73% konopného, rýžového a hrachového proteinu. Obsahuje esenciální aminokyseliny ve shodě s nutričními potřebami lidského těla.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
865

Cena za 1 kg: 865 Kč

O produktu

50114470

Kombinace tří rostlinných proteinů, které zajišťují kompletní obsah aminokyselin. Proteiny jsou důležité pro stavbu svalové tkáně i pro tvorbu enzymů. Obsahuje vyváženou směs bílkovin z konopí, hrachu a rýže pro obohacení koktejlů a smoothie. Vhodné nejen pro vegany, vegetariány a sportovce.


Složení

Bio rýžový protein, bio hrachový protein, bio konopný protein.

Použití

Maximálně 2 polévkové lžíce denně (tj. cca 30 g). Přidejte do koktejlů, ovocných a zeleninových šťáv, smoothies, zmrzliny a podobně. Zpracovávejte při teplotách do 42 °C.

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.