KAdermin práškový sprej 50 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: KADERMIN
KAdermin práškový sprej je zdravotnický prostředek, který tvorbou ochranné bariéry napomáhá hojení ran, odřenin, lehkých popálenin a poškození kůže.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

269
Dočasně nedostupné

O produktu

50120869

Zdravotnický prostředek KAdermin práškový sprej chrání poraněnou a odřenou kůži, pomáhá hojit rány. Při aplikaci vytváří ochrannou vrstvu, která působí jako bariéra, čímž se vytváří ochranné prostředí před mikrobiální kontaminací a podporuje obnovení běžných fyziologických podmínek potřebné pro samovolnou regeneraci kůže. KAdermin využijete na ošetření drobných poranění, odřenin, řezných ran, lehkých popálenin a poškozené kůže, zejména při mokvajících poraněních.

Hlavní složky:

  • kaolín působí jako absorbent v případě mokvajících ran
  • kyselina hyaluronová podporuje hydrataci tkáně
  • komplex SCX-prášek je vyroben z oxidu křemičitého obohaceného o ionty stříbra a chlorhexidin, které mají antimikrobiální účinky

Složení

KAdermin práškový sprej obsahuje SCX-prášek (oxid křemičitý obohacený o ionty stříbra a chlorhexidin), kaolin, oxid křemičitý, kyselinu hyaluronovou. Hnací náplň: propan-butanová směs.

Použití

Sprej aplikujte 1x denně. Před použitím kůži umyjte a pečlivě usušte. Před použitím sprej dobře protřepte. Naneste tenkou vrstvu prášku pouze na postižené místo, dávkujte ze vzdálenosti 10 cm. Nemasírujte, prášek musí vytvořit souvislou ochrannou vrstvu.

Upozornění

Nepoužívejte v případě známé přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku. Nepoužívejte u dětí do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obal pod tlakem.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.