Potraviny a nápoje

Kitl Syrob Višeň + Grep dárkové balení 2x500 ml

Značka: KITL

Kytl Syrob dárkové balení 2 x 500 ml (Kitl Syrob Višňový a Kitl Syrob Grapefruit) + Kitl sklenička 200 ml ZDARMA. Výborné pro přípravu domácí limonády i horkého nápoje.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Kitl Syrob Višeň + Grep dárkové balení 2x500 ml

50100237

Kytl Syrob dárkové balení 2 x 500 ml obsahuje přírodní Višňový a Grapefruitový sirup v pohledném balení v krabičce z hnědé lepenky vystlané dřevitou vlnou a ozdobené lýkem.

Kitl Syrob Višňový s dužninou je poctivý hustý sirup vyrobený z višňové šťávy a višňové dužniny. Na 100 ml sirupu je použito 101 ml višňové šťávy a dužniny. Vyrábí se za studena, aby si uchoval maximum vitamínů a minerálů.

Hodí se pro přípravu domácích limonád, koktejlů ale i horkých nápojů. Se sodovkou a ledem, ozdobený plátkem pomeranče z něho vytvoříte osvěžující domácí limonádu. Skvěle chutná zalitý horkou vodou, dochucený hřebíčkem a skořicí.

Kitl Syrob Grapefruit s dužninou je sirup vyrobený z grapefruitové šťávy a grapefruitové dužniny. Obsahuje vysoký podíl ovocné složky, 100 ml sirupu vyrobeno ze 104 ml grepové šťávy a dužniny. Je zpracováván za studena a díky tomu si uchovává svěží chuť ovoce.

S kvalitním ginem, ledovou tříští a sodou z něj připravíte lahodný grepový cocktail. Zalitý horkou vodu, s kardamonem a ozdobený plátkem citrónu lze vychutnat jako horký nápoj.

Výrobce bylinných nápojů Kitl s. r. o. navazuje na tradici doktora Kittela (1704 - 1783), pověstného lékaře z pomezí Jizerských hor a Krkonoš.

Složení:

Višeň: cukr, višňová šťáva (89% hm.) z koncentrátu, višňová dužnina (12% hm.), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, přírodní arom.

Grep: cukr, grapefruitová šťáva (99%) z koncentrátu, grapefruitová dužnina (5% hm.), regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný, aroma.

Příprava a dávkování:

Pro přípravu domácích limonád řeďte nejlépe s kvalitní vodou v poměru 1:10, pro přípravu horkých nápojů v poměru 1:8.

Upozornění:

Bylinné výtažky mohou sedimentovat, případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Před upotřebením protřepejte.

Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.