Klosterfrau Melisana koncentrát 95 ml

Registrovaný léčivý přípravek

Klosterfrau Melisana koncentrát je rostlinný léčivý přípravek se zklidňujícím účinkem při nervozitě, rozčilení, trávicích obtížích či při nespavosti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
99 ušetříte 42 Kč

Původní cena 141 Kč sleva 30%

O produktu

50009581

Klosterfrau Melisana koncentrát je tradiční rostlinný léčivý přípravek se zklidňujícím účinkem k celkové podpoře organizmu při přetížení. Obsahuje kompozici 13 léčivých bylin s meduňkou lékařskou v alkoholovém roztoku. Užívá se jako pomocný lék při lehčích stavech psychického rozladění, které mohou být příčinou snížené chuti k jídlu, žaludečních a střevních obtíží či snížené schopnosti uklidnit se, při bolestech hlavy při rozčilení, trémě, nervozitě, menstruaci, v přechodu (klimakteriu), při atmosferických změnách a při ztíženém usínání při těchto stavech. Podpůrně se užívá při nachlazení nebo chřipkových stavech. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Přípravek je určen pro dospělé.

Kožní podání

Klosterfrau Melisana koncentrát se užívá také jako pomocný lék při bolestech nervového původu včetně ústřelu (náhlá bolest v bederní krajině spojená s křečí zádových svalů), bolesti svalů, například zad, po fyzické zátěži.

Hlavní vlastnosti:

  • zmírňuje stres a nervozitu
  • zmírňuje trávicí obtíže neurotického původu
  • pomáhá při nespavosti
  • podpora organizmu při nachlazení
  • použití při bolestech nervového původu

Dávkování

Perorální podání: pokud lékař nedoporučí jinak, užívá se 1-3x denně 1 čajová lžička (5 ml), zředěná dvojnásobným množstvím vody. Užívá se po jídle. Před užitím přípravku Klosterfrau Melisana koncentrát se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Kožní podání: přiměřené množství neředěného roztoku se jemně vtírá do pokožky 2-3x denně na bolestivá místa. K obkladům nebo u osob s citlivější pokožkou se roztok ředí dvojnásobným množstvím vody. Pokud příznaky onemocnění při používání tradičního rostlinného léčivého přípravku přetrvávají, poraďte se s lékařem.

Složení

Léčivé látky: 100 ml roztoku obsahuje až 65 mg silice získané z těchto množství léčivých rostlin: Melissae folium do 536 mg, Inulae radix do 714 mg, Angelicae radix do 714 mg, Zingiberis radix do 714 mg, Caryophylli flos do 285 mg, Galangae radix do 285 mg, Piperis nigri fructus do 71 mg, Gentianae radix do 714 mg, Myristicae semen do 71 mg, Aurantii pericarpium do 714 mg, Cinnamomi cortex do 321 mg, Cassiae flos do 36 mg, Cardamomi fructus do 10 mg. Pomocná látka: ethanol 66,8 % (obj.)

Upozornění

Klosterfrau Melisana koncentrát obsahuje alkohol. Přípravek nesmí být užíván během těhotenství a kojení. Množství alkoholu v tomto léčivém přípravku může snížit pozornost při řízení motorových vozidel nebo obsluze strojů. Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.