Zdravotnické prostředky

Mavena B12 Mast 50 ml

Značka: MAVENA

Mast Mavena B12 je určená k základní lokální léčbě zanícené a šupinaté kůže při psoriáze. Zmírňuje svědění a účinně zklidňuje pokožku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

405
Doprava zdarma

O produktu: Mavena B12 Mast 50 ml

50127872

Úvod

Lupénka neboli psoriáza patří mezi velmi časté autoimunitní kožní onemocnění, které postihuje ženy i muže téměř v jakémkoli věku. Na kůži se psoriáza projevuje jako ložiska hnědočervené kůže se stříbřitými olupujícími se šupinami na povrchu. Nejčastěji se vyskytují na loktech a kolenou, méně často ve vlasech. Mavena B12 mast je určena na základní lokální léčbu zanícené a šupinaté kůže při psoriáze. Hydratuje poškozenou kůži a dodává jí lipidy. Obsahuje účinnou látku vitamin B12, který váže přebytečný oxid dusnatý vznikající při zánětu, čímž zmírňuje jeho negativní účinky. Vytváří tak příznivé prostředí pro přirozenou obnovu poškozené kůže.

Vitamin B12 v boji proti zánětu

Vitamin B12 (kyanokobalamin) má prokazatelné protizánětlivé účinky. Jde o velké molekuly, které se díky patentované technologii dostanou do kůže a přímo v ní účinně působí proti zánětu. Vitamín B12 váže oxid dusnatý, čímž zabraňuje tvorbě cytotoxických peroxynitritů, které vznikají v důsledku zánětu. Zároveň dává přípravkům jejich typickou růžovou barvu. Kombinace vitamínu B12, urei, glycerinu a vysoce kvalitních rostlinných olejů zajistí hydrataci a zklidnění i té nejsušší pokožce.

Hlavní vlastnosti:

  • krém pro základní péči o kůži při lupénce
  • zmírňuje obtíže při lehčích až středně těžkých formách psoriázy
  • zmírňuje pocit svědění
  • bez parfémů
  • bez barviv

Složení

Účinná látka: Kyanokobalamin 0,7 mg/g (Vitamin B12). Pomocné látky: Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Hydroxyethyl Urea, Hydrogenated Vegetable Oil, Salvia Hispanica (Chia) Seed Oil, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Magnesium Stearate, Polysorbate 20, Sodium Chloride, Oleyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Zanthoxylum Bungeanum Pericarp Extract, Polyaminopropyl Biguanide.


Použití

Naneste na postižená místa několikrát denně. Přípravek je žádoucí jemně vmasírovat do kůže. Je vhodný pro děti, dospívající i dospělé. 


Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Tubu uzavřete po každém použití. Růžová barva masti je způsobena vitaminem B12. Jelikož jde o vitamín rozpustný ve vodě, případně skvrny lze odstranit praním už při teplotě 30 ° C.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.