Xxlabs Maximum Whey Protein Isolate 92 vanilka 2200 g

Sportovní výživa

Značka: XXLABS
Xxlabs Maximum Whey Protein Isolate 92 obsahuje dobře vstřebatelné syrovátkové zdroje bílkovin v nejefektivnějších formách pro tělo v tréninku i v rekonvalescenci.
NAVÍC CLA Ethyl Ester 60 tobolek Při nákupu produktů značky Xxlabs v minimální hodnotě 699 Kč vč. DPH získáte NAVÍC CLA Ethyl Ester 60 tobolek. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 690

Cena za 1 kg: 768 Kč

O produktu

50092143

Dobře vstřebatelný protein s optimálním spektrem aminokyselin jako efektivní podpora pro tělo v tréninku. Xxlabs Maximum Whey Protein Isolate 92 byl navržený profesionály, kteří jsou zvyklí podávat maximální výkon, a je vhodný i pro náročné sportovce. Obsahuje výhradně dobře vstřebatelné syrovátkové zdroje bílkovin, a to v jejich nejefektivnějších formách. Přípravek je z hlavní části tvořen jedním z nejkvalitnějších proteinových zdrojů na trhu – Whey Protein Isolatem, a spolu s Whey Protein Concentratem poskytují rychlý přísun dobře dostupných bílkovin, a tím i nadstandardní komfort pro vaše tvrdě trénující tělo. Maximum Whey Protein Isolate 92 je vhodný i k doplnění bílkovin při dietním režimu či v rekonvalescenci. Příchuť vanilka.

Hlavní vlastnosti

  • kvalitní dobře vstřebatelný syrovátkový protein
  • optimální aminokyselinové spektrum
  • 23 g bílkovin v jedné dávce

Xxlabs Maximum Whey Protein Isolate 92 je vhodný pro

  • sportovce silových sportů
  • sportovce dynamických sportů
  • sportovce rychlostních sportů
  • sportovce extrémních sportů
  • atlety
  • pro registrované sportovce

Složení

Proteinová směs (izolát syrovátkových bílkovin, ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkových bílkovin, odtučněný kakaový prášek (pouze příchuť čokoláda), přírodní a identické aroma, lecitin, acesulfam draselný, barvivo (carmín – pouze v příchuti jahoda). Alergeny: Obsahuje sójový lecitin. Obsažená bílkovina pochází z mléka, obsahuje laktózu.

Použití

Jako doplněk stravy rozmíchejte cca 27,5 g prášku – 1 odměrku ve 100-150 ml vody, nízkotučného mléka nebo jiného nápoje. Denně užívejte 1-4 dávky (v závislosti na množství proteinu, kterým chcete doplnit stravu). Protein můžete užívat kdykoliv v průběhu dne, dávky je vhodné rovnoměrně rozložit.

Upozornění

Potravina určená pro sportovce a osoby, které podávají zvýšený fyzický výkon. Nepřekračujte doporučené dávkování. Obsahuje sladidlo. Zdroj fenylalaninu – nevhodné pro osoby trpící fenylketonurií. Po otevření spotřebujte do 90 dnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.