Mediderm Koncentrát do koupele 275 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: MEDIDERM
Speciální přípravek s hydratačním a promašťujícím účinkem. Snižuje nadměrné odlupování pokožky. Redukuje pocit nepohodlí způsobený stažením pokožky a svěděním.
NAVÍC Mediderm Emulze do sprchy 250 g Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Mediderm Emulze do sprchy 250 g za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
243 ušetříte 82 Kč

Původní cena 325 Kč sleva 25%

Cena za 1 litr: 884 Kč

O produktu

50118494

Lupénka, ekzém, atopická dermatitida i nadměrná suchost pokožky způsobuje svědění se kterými si běžné kosmetické přípravky neporadí. Mediderm Koncentrát do koupele je speciální přípravek s mandlovým olejem, který má hydratační a promašťující účinek. Regeneruje přirozenou lipidovou vrstvu, díky tomu předchází ztrátě vody a zlepšuje hydrataci i v nejhlubších vrstvách kůže. Redukuje pocit nepohodlí způsobené stažením pokožky a svěděním. Snižuje nadměrné odlupování pokožky. Čistá a změkčená pokožka lépe snáší další pečující zákroky a stává se méně citlivou vůči zánětlivým vlivům. Mediderm Koncentrát do koupele je vhodný již od 1. měsíce života.

Výsledek:

  • pokožka je hydratovaná a promaštěná
  • koupel snižuje nadměrné olupování pokožky
  • zmírňuje svědění pokožky

Složení

Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Laureth-4, PEG-40 Sorbitan Perisostearate, Tocopheryl Acetate.

Použití

Naplňte vanu vodou přibližně do 1/3 a přidejte 12 a více uzávěrů přípravku. V připravené lázni vytrvejte 10-20 minut. Pokožku opatrně vysušte ručníkem, bez tření. Koncentrát zanechává na těle jemnou ochrannou vrstvu. Pro dosažení silnějšího promaštění lze použít větší množství přípravku. Výrobek nevyžaduje použití dodatečných mycích přípravků.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.