Zdravotnické prostředky

Mediderm Koncentrát do koupele 275 ml

Značka: MEDIDERM
  • Speciální přípravek s hydratačním a promašťujícím účinkem. Snižuje nadměrné odlupování pokožky. Redukuje pocit nepohodlí způsobený stažením pokožky a svěděním.
355

Cena za 1 litr: 1 291 Kč

O produktu: Mediderm Koncentrát do koupele 275 ml

50118494

Úvod

Lupénka, ekzém, atopická dermatitida i nadměrná suchost pokožky způsobuje svědění se kterými si běžné kosmetické přípravky neporadí. Mediderm Koncentrát do koupele je speciální přípravek s mandlovým olejem, který má hydratační a promašťující účinek. Regeneruje přirozenou lipidovou vrstvu, díky tomu předchází ztrátě vody a zlepšuje hydrataci i v nejhlubších vrstvách kůže. Redukuje pocit nepohodlí způsobené stažením pokožky a svěděním. Snižuje nadměrné odlupování pokožky. Čistá a změkčená pokožka lépe snáší další pečující zákroky a stává se méně citlivou vůči zánětlivým vlivům. Mediderm Koncentrát do koupele je vhodný již od 1. měsíce života.

Výsledek:

  • pokožka je hydratovaná a promaštěná
  • koupel snižuje nadměrné olupování pokožky
  • zmírňuje svědění pokožky

Složení

Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Laureth-4, PEG-40 Sorbitan Perisostearate, Tocopheryl Acetate.


Použití

Naplňte vanu vodou přibližně do 1/3 a přidejte 12 a více uzávěrů přípravku. V připravené lázni vytrvejte 10-20 minut. Pokožku opatrně vysušte ručníkem, bez tření. Koncentrát zanechává na těle jemnou ochrannou vrstvu. Pro dosažení silnějšího promaštění lze použít větší množství přípravku. Výrobek nevyžaduje použití dodatečných mycích přípravků.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.