Mediderm Koncentrát do koupele 275 ml

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

379

Cena za 1 litr: 1378 Kč

O produktu

Lupénka, ekzém, atopická dermatitida i nadměrná suchost pokožky způsobuje svědění se kterými si běžné kosmetické přípravky neporadí. Mediderm Koncentrát do koupele je speciální přípravek s mandlovým olejem, který má hydratační a promašťující účinek. Regeneruje přirozenou lipidovou vrstvu, díky tomu předchází ztrátě vody a zlepšuje hydrataci i v nejhlubších vrstvách kůže. Redukuje pocit nepohodlí způsobené stažením pokožky a svěděním. Snižuje nadměrné odlupování pokožky. Čistá a změkčená pokožka lépe snáší další pečující zákroky a stává se méně citlivou vůči zánětlivým vlivům. Mediderm Koncentrát do koupele je vhodný již od 1. měsíce života.

Výsledek:

  • pokožka je hydratovaná a promaštěná
  • koupel snižuje nadměrné olupování pokožky
  • zmírňuje svědění pokožky

Složení

Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Laureth-4, PEG-40 Sorbitan Perisostearate, Tocopheryl Acetate.

Použití

Naplňte vanu vodou přibližně do 1/3 a přidejte 12 a více uzávěrů přípravku. V připravené lázni vytrvejte 10-20 minut. Pokožku opatrně vysušte ručníkem, bez tření. Koncentrát zanechává na těle jemnou ochrannou vrstvu. Pro dosažení silnějšího promaštění lze použít větší množství přípravku. Výrobek nevyžaduje použití dodatečných mycích přípravků.