Medpharma Ovulační test 20mlU/ml 6 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: MEDPHARMA
MedPharma Ovulační test je diagnostický zdravotnický prostředek pro zvýšení možnosti otěhotnění. 6 testů v balení vám poskytne přesný přehled o vašem cyklu.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

85

O produktu

50098512

MedPharma Ovulační test je jednorázový testovací proužek s citlivostí 20mlU/ml. Jedná se o hygienický ovulační test se snadným použitím a rychlým, velmi přesným stanovením termínu ovulace. Test si snadno můžete provést sama v klidu domova a zvýšit tak možnost otěhotnění nebo si udělat lepší obrázek o vašem menstruačním cyklu. Balení obsahuje 6 testů a nádobku na moč.

Jak test funguje?

Ovulační test zjišťuje přítomnost luteinizačního hormonu (LH) v moči. Luteinizační hormon je zodpovědný za konečnou fázi zrání a následnou ovulaci vajíčka. K prudkému, ale krátkodobému zvýšení hladiny luteinizačního hormonu dochází 24–36 hodin před ovulací. Toto zvýšení je nazýváno LH nárůst. Pokud dojde k pohlavnímu styku v průběhu prudkého LH nárůstu (v den před ovulací a v den ovulace, tzn. v období 24–36 hodin po LH nárůstu), je největší pravděpodobnost, že otěhotníte.

Hlavní vlastnosti:

  • 6 ovulačních testů
  • citlivost 20mlU/ml
  • snadné a rychlé stanovení ovulace v pohodlí domova

Použití

Ovulační test zjišťuje přítomnost luteinizačního hormonu v moči, který je zodpovědný za zrání a uvolnění (ovulaci) vajíčka. Ovulace může být nepravidelná, nemusí nastat vždy ve stejnou dobu po menstruaci, proto je vhodné provést test v každém menstruačním cyklu znovu. Testuje se vložením proužku do nádobky s močí, po namočení do moči dochází ke vzlínání vzorku moči ke kontrolnímu místu.

Jak číst výsledek?

Pozitivní výsledek se projeví zobrazením růžovo-fialového proužku v kontrolní zóně „C“, tak v testovací zóně „T“. Negativní výsledek se projeví zobrazením růžovo-fialového proužku pouze v kontrolní zóně „C“ (v kontrolní zóně se proužek musí objevit pokaždé).

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.