Naturgyn Scarlett přírodní péče pro ženy 2 vaginální tělíska

Zdravotnické prostředky

Značka: NATURGYN
Bylinné detoxikační vaginální tělísko. Účinná pomoc při častých pomoc při častých gynekologických a urologických potížích.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50076665

Charakteristika:
Bylinné detoxikační vaginální tělísko je unikátní čistě přírodní produkt vyrobený podle prastaré čínské receptury z bylin vyskytujících se pouze ve vysokohorských oblastech Číny a je určen na podporu udržování gynekologického a urologického zdraví ženy. Díky látkám obsaženým v bylinách detoxikuje, pohlcuje nežádoucí organismy, dezodoruje, čistí a podporuje mikrobiologickou rovnováhu poševní sliznice. Zrychluje přirozenou obnovu optimálního poševního prostředí. Pozitivně napomáhá potlačovat vaginální infekce: především vaginální mykózy (kandidózy) a bakteriální vaginózy spojené s dyskomfortem (pálení, řezání, svědění, zápach, výtoky).

Vhodné pro ženy s chronickým vaginálním dyskomfortem, gynekologickými neinfekčními výtoky a pro detoxikaci a regeneraci sliznic po vaginální léčbě. Vhodné pro těhotné a kojící.
Pro komplexní regeneraci a obnovu vaginální  mikroflóry se doporučuje substituce laktobacily.

Popis:
Vaginální kulička o průměru cca 12mm, stažená bavlněnou zdravotně nezávadnou povrchovou síťkou, na výběžku je namotaná nitka, která se před použitím musí uvolnit. Vnitřek kuličky tvoří sušené listy a květy 8 čínských bylin. Tělísko NaturGYN Scarlet bylo v ČR klinicky testováno s vynikajícími výsledky a má udělenu pečeť a garanci České gynekologické a porodnické společnosti za rok 2014 i 2015.

Dávkování:
Při opakovaných potížích 2 tělíska měsíčně, každé zavést na 72h, potom 1 den pauza a druhé tělísko opět zavést na 72h. Terapii opakovat min.3 měsíce.
Pro preventivní detoxikaci a regeneraci zavést 1 tělísko měsíčně na 72h.

Pokud obtíže přetrvávají, v aplikacích 2 tělísek měsíčně se pokračuje do úplného odeznění.

Vhodné i pro těhotné ženy, kojící matky a ženy s diabetem. Lze použít s antikoncepcí.

Upozornění:
Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci, která je součástí balení.
NaturGYN Scarlett je zdravotnický prostředek volně dostupný bez lékařského receptu.

Balení:
Obsahuje 2 tělíska


 

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.