Nicorette Icemint Gum 2 mg léčivá žvýkací guma 30 žvýkaček

50061547

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem u dodavatele

242 ušetříte 27 Kč

Původní cena 269 Kč, sleva 10%

O produktu

Nicorette Icemint Gum 2 mg jsou žvýkačky používané k odvykání kouření. Léčí závislost na tabáku, zmírňují touhu po nikotinu. Používají se také ke zmírnění nepříjemných pocitů (abstinenčních příznaků) souvisejících s nedostatkem nikotinu z tabáku. Nicorette Icemint Gum 2 mg jsou určeny pro dospělé kuřáky.

Dávkování

Žvýkačky použijte tehdy, když se dostaví touha po cigaretě. Zejména zpočátku je důležité žvýkat velmi pomalu a přerušovaně po dobu 30 minut. Počáteční dávku žvýkaček volte podle míry Vaší nikotinové závislosti. Používání vhodné síly 8-12 žvýkaček denně by mělo být pro léčbu dostačující. Nepoužívejte více jak 24 žvýkaček denně. Léčba trvá obvykle nejméně 3 měsíce. Pravidelné používání žvýkaček déle než 12 měsíců se všeobecně nedoporučuje.

Složení

Léčivou látkou je nicotini resinas 10 mg, což odpovídá nikotinum 2 mg.

Dalšími složkami jsou základ žvýkací gumy s antioxidantem (obsahuje butylhydroxytoluen E 321), xylitol, silice máty peprné, uhličitan sodný, draselná sůl acesulfamu, levomenthol, lehký oxid hořečnatý, složené tekuté mátové aroma, hypromelóza, sukralóza, polysorbát 80, předbobtnalý škrob, oxid titaničitý (E171), karnaubský vosk a mastek, hydrogenuhličitan sodný.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry
Značka Nicorette
SUKL název NICORETTE ICEMINT GUM 2MG GUM MND 30
Farmakoterapeutická skupina přípravek k odvykání kouření
Forma Žvýkačky
Věk dítěte od 18 let
SUKL kód 147592
EAN 3574660563924
Přílohy
Příbalová infomace PDF

Kategorie produktu