Xxlabs Nitro 240 kapslí

Sportovní výživa

Značka: XXLABS
Xxlabs Nitro s obsahem Arginin Alpha Ketoglutarate s Citruline Malate je perfektní kombinace pro sportovce silových, dynamických, rychlostních i extrémních sportů.
NAVÍC Vitamin D3 1000 IU v oleji ze světlice barvířské 30 tobolek Při nákupu produktů značky Xxlabs v minimální hodnotě 599 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Vitamin D3 1000 IU v oleji ze světlice barvířské 30 tobolek za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 369

Cena za 100 kusů: 570 Kč

O produktu

50092124

Doplněk stravy pro sportovce Xxlabs Nitro s obsahem Arginin Alpha Ketoglutarate s Citruline Malate. Tato perfektní kombinace byla vytvořena na základě dlouhodobé precizní spolupráce s vrcholovými naturálními kulturisty. Právě naturální kulturisté, jejichž oporou jsou výhradně povolené suplementy, potřebovali doplněk, který by maximálně podpořil jejich výsledky. Tento produkt je však testován a velmi úspěšně užíván i v mnohých dalších sportech, jako jsou vzpěrači, trojbojaři, crossfitoví závodníci, atleti a mnozí další.

Xxlabs Nitro je vhodný pro

  • sportovce silových sportů
  • sportovce dynamických sportů
  • sportovce rychlostních sportů
  • sportovce

Kvalita Xxlabs

  • výběr surovin z nejlepších zdrojů
  • suroviny v jejich nejvyšších koncentracích
  • produkty jsou testovány v akreditovaných laboratořích
  • funkčnost je testována v praxi s reprezentačními sportovci
  • podpora sportovců, jenž svých výsledků dosahují bez dopingu

Složení

L-Arginin Alfaketoglutarát, L-Citruline malate, želatina (kapsle).

Použití

Užívejte 2x denně 3 kapsle (sportovci do 90 kg tělesné hmotnosti). 2x denně 4 kapsle (sportovci nad 90 kg tělesné hmotnosti). První dávku užijte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer.

Upozornění

Vhodné pro sportovce. Nevhodné pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící matky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Po otevření spotřebujte do 90 dnů. Konzultujte použití s lékařem, pokud máte vážné srdeční problémy, problémy se štítnou žlázou, pokud jste diabetici, máte vysoký tlak, nebo psychické potíže.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.